Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λυσσα για την Alisa!Και το λέω αυτό γιατί ειχα καυλες βραδύατικα και έτρεχα να προλαβω με κατεβασμένα βρακια αφού την εκλεισα μια ώρα πριν το ραντεβού!Τελος παντων φτανω στο Hotel μπαινω μεσα και τις λεω:Mωρο μου,οι μισοι γειτονες με πηραν ματι ξεβρακωτο για να προλαβω να ρθω και θελω να με αποζημιωσεις για τις καυλες που εχω!Και ετσι εγινε...Χωρις πολλα πολλα παω για ντους(με το που βαζω το ενα ποδι ειχα βγαλει το αλλο και σκουπιζομουνα ηδη)!Ποτε τελειωσες μου λεει,Θελω να γαμησω της λεω,Ξαπλωσε μου λεει,και ετσι ξεκινησαν ολα!Με πλακωνει στο τσιμπουκι μεχρι τον πυθμενα του λαιμου της ,αρχιδια,φτυσιματα ολα μαζι παρα πολυ καλη σ αυτο!''Θελω να γαμησω της λεω.''Εγω θα σε γαμησω μου λεει!Καποτα και καβαλα στο αλογο(χι χα σουζα το αλογακι)και αρχιζει με δυναμη να χτυπιεται πανω κατω.Θελω να χυσω της λεω!Στο προσωπο μου μου λεει!Την φραση δεν την τελειωσε γιατι την ειχα ηδη ποτισει.Μπανακι μετα(αυτη τη φορα ολος μεσα στο ντους).Τσιγαρακι λιγο κρασι και δευτερος γυρος με μια απολαυστικη πιπα που κρατησε κανα εικοσαλεπτο ηρεμα και χαλαρα.μετα ενα πλιαγιαστο 69, ξανα σολο κλαρινο και ενα τελειωμα στο ομορφο στηθος της.Περα απο ολα αυτα το κοριτσι ειναι παρα πολυ καλη επιλογη που πραγματικα τιμαει τη δουλεια της και τον πελατη και που μπορει να μεταμορφωθει και gfe και pse.Την επομενη φορα δεν θα κοιταξω τοσο τον εαυτο μου και θα την κανω να το ευχαριστηθει παρα πολυ.Αυτα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 08, 2008
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
350
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
lalak
Τιμημένος
Εγγραφή:
28 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
52
Likes:
653
Πόντοι:
4.057
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού