Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.0 5 10
Γραφεία CT 12455
Γενική Εντύπωση
 
2.0
Δυστυχώς η δικιά μου εμπειρία δεν διαφέρει από τον φίλο thander...
Όπως αυτός έτσι και εγώ σχετικά νέος μιας και ήταν η 3η φορά που θα πήγαινα με ct. Κοιτάζοντας προχθές το κλασσικό σάιτ το οποίο έχει όλα τα ct στην Αθήνα πέφτει το μάτι μου στην Renata. Λίγο τα προηγούμενα reviews από άλλα παιδιά, λίγο ότι η γκόμενα έχει το τυπάκι που γουστάρω πολύ, λίγο ότι οι υπηρεσίες που προσφέρει είναι σχετικά καλές και με αυτά που θέλω λίγο και η βοήθεια από παλικάρι που προσφάτως (έχει και σχετικό review) την δοκίμασε και μέσω πμ με βοήθησε λέω άντε να δοκιμάσω και εγώ. Πού τέτοια τύχη. Στέλνω χθες απογευματάκι ενα sms για μπουκινγκ. Μου απαντά ευγενικά μέσω της ιστοσελίδας. Πάω στην γνωστή σελίδα τους ακολουθώ ΄της οδηγίες και κλείνω ρντβ για σήμερα ώρα 13.00. Μου λέει ΟΚ θα στείλει η κοπέλα ή το γραφείο ενημέρωση για ξενοδοχείο και αρ. δωματίου. Περίμενα, περίμενα τίποτα...Σήμερα το πρωί τσεκάρω τα email και πετυχένω το κλασσικό:

"She only accepts regular clients, alternatively you can choose creditcard as a option and become a regular client by paying your first meeting by creditcard. Just go to the website and make a new reservation and select creditcard as payment option. You will be charged 150 euro the 100 euro is to be payed cash to the model"

Με το που είδα το παραπάνω λέω δεν πάμε καλά. Δεν είναι δα και το bobymiracle ή κάτι παρόμοιο ούτε ζήτησα την Carmella Bing. Μη χεστούμε δλδ. Εννοείται ότι αρνήθηκα και τους έστειλα και ένα email, χωρίς μπινελίκια, αναφέροντας ότι με αυτήν την πρακτική πως περιμένει να αποκτήσει "νέους" regular customers εκτός αν του αρκούν οι παλιοί. Δεν ξέρω αν αυτή η πρακτική ισχύει και σε άλλα agencies (τουλάχιστον τις 2 προηγούμενες φορές που είχα πάρει από άλλο agency δεν είχα αντιμετωπίσει κάτι παρόμοιο) πάντως το θεωρώ άκρως απαράδεκτο. Επίσης δεν ξέρω αν κάποιος όντως έχει δώσει την κάρτα του αλλά η συμβουλή μου είναι, μιας και λόγω εργασίας μου ξέρω πολλά περί απάτης πιστωτικών καρτών, να μην δώσει την κάρτα για κανένα λόγο.

Ευχαριστώ.
Μέλος
Εγγραφή:
17 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
96
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού