Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 162 10
Sex Studio 157151
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρωινη επισκεψη στη Φριξου. Sex and the city κτλ. Με το που μπαινεις βλεπεις την τσοντα στη τηλεοραση και συνηθως(3 φορες εχω παει παναθεμα με) εχει καλες ταινιες, οποτε αραξα στον καναπε καθοτι η τσατσα ητανε προσωρινα απων(τουαλετα). Με το που βγηκε ηρθε να με ενημερωσει οτι δουλευει η εικονιζομενη στον τοιχο ονοματι Αννιτα. Την κοπελα δεν την ηξερα απλα ειχα διαβασει αντικρουομενες κριτικες που ισως δεν ηταν για την ιδια Αννιτα αφου ανεφερεται μια μελαχρινη και μια ξανθια. Σημασια εχει οτι η Ρεμπεκα ειχε ρεπο και η τσατσα μου προτεινε γυμνο στοματικο στα 50 ευρω(κανονικα το εχει 60), οποτε και ειπα να δοκιμασω. Η κοπελα στο δωματιο καθυστερουσε αλλα η ταινια ειχε πλοκη οποτε με κρατησε σε αγωνια μεχρι να βγει η Αννιτα η ξανθια. Στα του ματς τωρα: Προκαταρκτικα τυπικα με χαδακια της πλακας, εκανα μια προσπαθεια για χαμουρεμα στο ορθιο που μ αρεσει αλλα δεν ειδα ανταποκριση και την αφησα να με στριμωξει στο κρεβατι οπως τη βολευει. Η πιπα της καλη αλλα μεχρι εκει. Καραμελωμα δεν ειχε και το χερι χρειαστηκε να της το απομακρυνω αρκετες φορες. Φιλοτιμη ομως προσπαθεια ομολογουμενως. Οσο αυτη ηταν μπουκωμενη εγω επιανα απο εδω και απο κει το σωματακι της αλλα χωρις να βλεπω καμια ανταποκριση, τα ποδια παρεμειναν ερμητικα κλειστα και γενικα ηταν συγκεντρωμενη στην δουλεια της. Περασμα καποτας με το στομα σωστο. Αλαξαμε δυο στασεις ιεραποστολικο και πισωκολλητο και το ματς ελειξε. Γενικο συμπερασμα η κοπελα ειναι τυπικη στη δουλεια της την οποια γνωριζει αλλα μεχρι εκει. Πρωτοβουλια μηδεν και διαθεση ουδετερη.Το μονο καλο που μπορω να της αποδωσω ειναι οτι μοσχομυριζε και ειχε ωραιο δερματακι. Ολα τα αλλα μετρια. Ο χωρος ως γνωστον ειναι αψογος οπως τα περισσοτερα στην περιοχη του Φιξ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 23, 2011
Όνομα κοπέλας
Ανίτα
thiseas
Ανώτερος
Εγγραφή:
1 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
1.094
Πόντοι:
6.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού