Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 39 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αποστολη εκτος εδρας σημερα... σταμπαρισμενο το σπιτακι και περνωντας τυχαια απο κει σταματησα να δω τι γινετε
Ευκαιρια να εγκαινιασουμε ενα σπιτι για τον καταλογο του bourdela.com , να παρουμε μια ανασα γιατι ταξιδευουμε ωρες
να δουμε μερικες γνωστες που εμαθα οτι ειναι εκει ... και να ριξουμε και και κανα πουτσο βρε αδερφε Χαμόγελο
( Α και για τον gl να δουμε αν ειναι εκει η "αγαπη" του και να τον "κερατωσουμε" τον χαχαχαχα )

Δυο Στουδιο το ενα διπλα στο αλλο εχουμε εδω .. την μερα που πηγα εγω ειχε ρεπο το αριστερο κι ετσι μπηκα στο δεξι
Χτυπαω μ ανοιγει η τσατα ( φιλικη ευγενικη αλλα λιγο καχυποπτη) καλημερες πως απο δω κλτ ...
Αναγγελια προγραμματων ...
απο 30 απλο , 40 ισπανικο , μπλα μπλα ως 150-160 για τζακουζι με σαμπανιες σε ωριαιο προγραμμα
και παμε δωματιο . ενα μικροτερο και ενα μεγαλυτερο με τζακουζι ειδα
εγω μπηκα στο μεγαλο εδωκα 40 γιουρια και αρχησα να ετοιμαζομαι
Ωραιο το δωματιακι στρογκυλο κρεβατι , κομοδινα μια πολυθρονα ( την οποια δε δοκιμασα γαμωτο )
το τζακουζι με διαφιρα αφρολουτρα και συναφη προιοντα
στην γωνια και ο νυπτηρας με καθαριστικο χεριων detol , καθρευτης και βαση για χαρτι
Στο κομοδινο πανω ενα μπουκαλι baby oil και αντισυπτικο χεριων ...
Ωραιο δωματιακι και εξοπλησμενο.

Ηρθε η κορασιδα λιγο μπλαμπλα σχετικα με την παρουσια της στα σπιτια της Θεσσαλονικης στα οποια ηταν γωνστη ως Δανάη.
( αναζητηστε στις εκει κριτικες περισσοτερες πληροφοριες καθως και περιγραφες κορασιδως γιατι με δαυτες δε τα παω καλα)
Τωρα γιατι αλλαξε ονομα ενω ειχε πελατες που ακομη την ψαχνουν, δεν καταλαβα , ουτε ρωτησα οποτε με την απορια θα μεινω.
Δεν φανερωνω καποιο μυστικο παντως , ηταν ηδη γνωστο οτι βρισκεται εκει , αλλωστε ενας λογος για τον οποιο μπηκα ηταν κι αυτος
το οτι ειχα ακουσει καλα λογια δηλαδι , αλλος ενας ηταν ο gl και τα πουλεν του ;) ... Kαι η χαρα της ανακαλυψης φυσικα
Το παρουσιαστικο της κοπελας επαιξε τον ρολο του σιγουρα... Ειρηνη λοιπον απο Καβαλα οπως δηλωσε
- Αα ξερεςις απο Καβαλα δηλαδι ε ?
- χαχαχα
- για ελα να δουμε...
και την επεσε διπλα μου αναποδα στο κρεβατι θοπευοντας το πουλακι μου
αμεσως πηρα εκδικηση παιζοντας και γω με το αιδιο της κορασιδος το οποιο μου ειχε τοποθετησει σε αποσταση βολης
ξυρισμενο σαφως, με μια μικρη λοριδα απο τριχουλες λιγων ημερων στην μεση
αφου ξυπνησαμε οσο ναναι , περαστηκε προφυλακτικο και παμε για πιπααα...

Πιπα καλη και αρκετη σε ωρα , και με ποικηλια σε τεχνικες αλλα την περισσοτερη ωρα πολυ καλο πουτσομασαζ
αργη σε τεμπο και καλη σαν συνολο αλλα @@κια καθολου ομως :/ αααχ βρε ...

Καπου στο 70 % ηταν το εγγαλειο οταν αποφασιστηκε στη πρωτη σταση να ειναι καβαλα η Καβαλιωτησσα
ο λογος για το σχετικα χαμηλο ποσοστο στησης ηταν η κουραση του ταξιδιου και πεσμενη διαθεση για σεξ
χωρις τις φιλοτιμες προσπαθιες την νεαρας θα ηταν ακομη χαμηλοτερα
μετα απο λιγο cow girl πως το λενε , γυρισαμε σε ιεραποστολικο αφου το 50% της παλινδρομησης χανοταν
αφου το ελαστικο πεος αποροφουσε τους κραδασμους σαν αμορτισερ
Καλη ιδεα αποδειχτηκε η αλλαγη στασης , αφου ανεβασε τα ποσοστα μας ποιο ψηλα
αρκετα κρατησε αυτη η σταση με μικρες παραλαγες , να λιγο ποιο ορθιος εγω , να λιγο αγγαλιτσα
να λιγο τα ποδια στον αερα , αλλα δν ερχοταν το τελος οσο κι αν το ηθελα
αλλαγη σε πισοκολητο , ωραιος ο ποπος δεχτηκε μικρη σε διαρκεια περιποιηση...
Αποφασιστηκε το τελος να δωθει χειροποιητα κι ετσι πεταξα το προφυλακτικο
- Γιατι το εβγαλες ? που θα τελειωσεις ?
- Θα παω εξω δεν ειδες τι μεγαλαη αλανα εχει ?
- χαχα
- Πανω μου .. και ξαπλωσα
χειρονακτηκη εργασια και ... με εχυσα ( χαχαχαχα )
Αφου μου εφερε χαρτι και ντυθηκε η κοπελα ειπαμε κατι ψιλα ακομη και την εκανε...

Συνοψιζοντας ...
( Τα θετικα )
Φιλικη , φιλοτιμη και υπομονετικη χαρακτηριζω την κοπελα , αν σας κανει κλικ εμφανισιακα , ορματε
δεν με πιεσε στιγμη χρονικα εστω κι αν το .. παραγαμησαμε λιγο ειναι η αληθεια , οχι εσκεμενα παντως...
Ωριαος και ο χωρος , καλη και η τσατσα
Στα αρνητικα ... Εγω
ναι εγω .. δεν ειχα πολυ ορεξη... λιγος υπνος , πολυ ταξιδι ...

Σορρυ κοπελια.. ποιο πολυ να γνωρισω ηθελα παρα να γαμησω... Ημουν κι απ το ταξιδι... Ξες
Την αλλη φορα θα ναι καλυτερα ;) Ευχαριστω για την ... φιλοξενια


Αναμνηστικες Φωτογραφιες
http://www.imagerous.com/images/90488588419549330008.png
http://www.imagerous.com/images/35994104403753023014.png

Οσο για τραγουδακι ... δε θα εβαζα αλλα μου ρθε κατι τωρα !
Αφιερωμενο στις Ταξιδιαρες Ψυχες
http://www.youtube.com/watch?v=3mpBT3-ob6k
Καβάλα , Σαλόνικα ή στην Κοζάνη ? Εχεις ξεχασει που ακριβως θελεις να πας...

ΥΓ
Χαιρετισματα μου στην Χρρριι... Ρανια απο διπλα ;)

tsoutsoulis@hotmail.gr


==============================================================================================
ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ
==============================================================================================

H Ωρα του παιδιου..

Αφιερωμενη στον gl η εν λογο κριτικη μιας και η Δανάη ηταν το πουλεν του οπως εχει δηλωσει
στεναχωρημενο τον ειχα κοψει τοτε που χαθηκε η Δαναη , αλλα να που ξαναβρεθηκε ...
Καλα να περασετε ρε... ;)

Αυτα για σενα με πολυ αγαπη Χαμόγελο
http://www.imagerous.com/images/72329512577574494648.png
http://www.youtube.com/watch?v=nY0hDSu8pJQ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 21, 2011
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
jo145
Τιμημένος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
69
Likes:
18
Πόντοι:
1.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού