Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 238 10
Sex Studio 400579
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σέξυ οδοντογλυφίδα...

Ψιλόβροχο μετά από ένα υπέροχο ηλιόλουστο πρωϊνό, η καύλα βαράει κόκκινο και ο δείκτης της βενζίνης το ίδιο.
Ψάχνοντας στην εγγύτερη περιοχή, όλο τα ίδια και τα ίδια...αλλά με περίμενε έκπληξη. Δεν ξέρω πως, αλλά η Λόλα η ορεσείβια, κατέβηκε σήμερα στα πεδινά. Πολύ ευχάριστο το γεγονός και τα λεφτά ξεγλίστρησαν με ευκολία από την κωλότσεπή μου.
Πολλά έχουν ήδη ειπωθεί για το εν λόγω κορίτσι, εγώ λέω είναι μία οδοντογλυφίδα με ιδιαίτερο κάλος, αντοχή και διάθεση. Τουλάχιστον έτσι την πέτυχα και απέδωσε τα μέγιστα. Τρελά μπαλαμούτια στην αρχή, προκαταρκτικά για σεμινάριο, τα βυζιά της στη μούρη μου να τα χαρώ για ώρα, καλπασμός αλλά σπαγγέτι φιλμ.
Εξαιτερικό το γατίσιο στήσιμο και η υπακοή στην επιτάχυνση. Τα πατουσάκια της τεντωμένα, στα πλάγια λυγισμένα γόνατα να σπιρουνιάζουν οι φτέρνες τους μηρούς μου. Το πάτησα μέχρι τέρμα και έφυγαν τα ζουμιά με φόρα...ξεπέρασαν και τα κόκκινα, τρέξανε στο άγνωστο με βάρκα την καπότα.


Εξαιτερική η υπηρεσία από ευγένια και τρόπους.

Λόλα να σε βλέπουμε πιο συχνά στο νότο, τώρα με τη βενζίνη sky-high δεν είμαστε για μαγκιές με τα ρεζερβουάρ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 19, 2011
Όνομα κοπέλας
Λόλα
Α-Ω
Σπουδαίος
Εγγραφή:
15 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
3.664
Πόντοι:
2.777
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού