Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 128 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βολτούλα στο μεταξουργείο, αφού βρήκα μια παλιά κ γνώριμη αγαπημένη είπα να δοκιμάσω κάτι καινούριο αυτή τη φορά. Έπειτα από βόλτες, μπαίνω εδώ, βλέπω την Εσμεράλντα, μελαχρινό μιλφάκι στα 35 κ για να μην το πολυκουράζω είπα να μπουκάρω.
Απίστευτη απαλότητα το δέρμα της, πολύ φιλική, ξεκίνησε να κάνει κανά προκαταρκτικό, αλλά της είπα να περάσει στην πίπα. Η πίπα ψιλομέτρια, με πονούσε λίγο κιόλας, οπότε της είπα να ξεκινήσουμε το sexάκι.
Ιεραποστολικό αρχικά, να βλέπω την απίστευτα καυλιάρικη φάτσα της. Μετά στα 4 από κώλο, μια χαρά, κάποια στιγμή μου είπε να κλείσει λίγο τα πόδια της γιατί έτσι όπως της τα είχα ανοίξει δε βολευότανε, πράγμα που το σεβάστηκα. Μάλιστα, νόμιζα ότι την πονούσα κ της είπα αν πονάει να συνεχίσω από μουνί, κ μου απάντησε ότι δεν έχει πρόβλημα, απλά έτσι όπως την είχα στημένη δε μπορούσε. Κάποια στιγμή τη ρωτάω να κάτσει από πάνω μου, πράγμα που δέχτηκε, κ άρχισε ένα ανελέητο σφυροκόπημα από μέρους της, με πολυ αισθησιασμό, χωρίς να κουράζεται. Εγώ είχα πιει κ τις μπύρες μου κ το τέλος δεν το έβλεπα να έρχεται, οπότε της είπα να σταματήσουμε γιατί δε θα τελείωνα (είχα κάτσει ήδη κανά 10λεπτο μέσα). Στεναχωρήθηκε, κ μου λέει να συνεχίσουμε ιεραποστολικό μέχρι να τελειώσω. Πλάκα μου κάνει λέω. Την βάζω κάτω κ αρχίζω να την σφυροκοπώ, εκεί άρχισε να βγάζει κ κάτι αναστεναγμούς ηδονής, το τέλος ήρθε μετά από λίγο ενώ η τσατσά άρχιζε να την φωνάζει (το 10λεπτο είχε φύγει στο νερό). Με χαιρέτησε, με ευχαρίστησε κ έφυγε κυρία.

Συνοψίζοντας, κ καλή συμμετοχή (προκαταρκτικά δεν είχε γιατί της είπα εγώ να πάει καπάκι στο τσιμπούκι), κ επαγγελματίας, κ ο κώλος διαμάντι, κ προσπαθεί να ικανοποιήσει τον πελάτη. Δε με άφηνε να φύγω πριν τελειώσω στο μουνί της (κ όχι να μου την παίξει απλά μέχρι να χύσω). Κ εμφάνιση καυλωτική, κ μιλφάκι που τρελαίνομαι ... εεε καύλα η γυναίκα. Είναι μία από τα 2 στάνταρ μου πλέον στο μετάξυ.

Ελπίζω να βοήθησα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 17, 2011
Όνομα κοπέλας
Εσμεράλντα
Υπηρεσίες
Σεβαστός
Εγγραφή:
29 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
654
Πόντοι:
1.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού