Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 77 10
Sex Studio 79796
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Γενέθλια σήμερα και είπα να τα γιορτάσω με ένα σπέσιαλ fuck. Τι καλύτερο από τη Λύν? Με τη συγκεκριμένη κοπέλα έχω συνευρεθεί πολλες φορές και πάντα περνάω σούπερ . Εκτός αυτού εμφάνισιακα καλύπτει το απωθημένο μου να πάω με Γιαπωνέζα. Βέβαια δεν είναι Γιαπωνέζα, Ρωσίδα Είναι όμως έχει ασιατικά χαρακτηριστικά. Στο δωμάτιο είναι τούρμπο και πάντα έχει κάτι καινούργιο να σου προσφέρει. Έτσι και σήμερα ξεκινήσαμε με προκαταρκτικά που περιλαμβάναν φιλία, γλυψιματα και μασάζ στην πλάτη . Κατόπιν ασχολήθηκε με το πεος με αποτέλεσμα να απογείωθει. Ταυτόχρονα την έγλυψα κι εγώ λίγο. Μετά την έστησα στα 4 και ακολούθησε γέρο σφυροκόπημα μέχρι εξαντλήσεως. Στο τέλος της είπα να κάτσει αυτή πάνω μου και έτσι κατέθεσα. Μετά δεν έφυγε αλλά κάθισαμε για αρκετή ώρα και μιλούσαμε. Η όλη διαδικασία κράτησε περίπου 40 λεπτά. Βέβαια σε αυτό βοήθησε ότι δεν περίμενε άλλος πελάτης. Κλείνοντας θα πω ότι ήταν μια υπέροχη εμπειρία - δώρο για τα γενέθλια μου . Υ.Γ. Στη συμμετοχή της κοπέλας βάζω 10, απλώς στο κουτάκι δεν έπαιρνε αυτό το νούμερο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 12, 2011
Όνομα κοπέλας
Σοφία(Μπέτυ,Γιόκο,Λιν)
irkanos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
122
Likes:
9
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού