Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367451
Γενική βαθμολογία
 
3.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Ξεπέτα η κοπέλα με όλη την σημασία της λέξεως. Αλλά ας τα πάρουμε τα πράγματα από την αρχή.

Εμφάνιση: Για μένα προσωπικά, είναι τέλειο πιπινοειδές με ξανθά μαλλιά και όμορφους βύζους(μάλλον μέτριους σε μέγεθος).Ακόμη γύρω στο 1,65 στο ύψος.Επιπλέον, καυλιάρικο προσωπάκι.

Υπηρεσία: Χιουμοριστική από μία άποψη, αλλά όταν της ζήτησα να ψεκάσει το δωμάτιο με αρωματικό επειδή μύριζε κλεισούρα ή τσιγαρίλα ή και τα 2, μου είπε δεν έχω. Το κορυφαίο ήταν όταν μπήκε μέσα πριν ανοίξω την πόρτα εγώ, για να φύγω και μου λέει:-"Νόμιζα ότι είχες φύγει!". Πως θα έχω φύγει; Μήπως διακτινίστικα και δεν το ξέρω; Μου είχε πέσει το ρολόι κάτω Θυμόςκαι προσπαθούσα να το φτιάξω, αλλά και πάλι δεν έκανα τόσο πολύ, οπότε ξεπεταδούρα και η υπηρεσία.

Χώρος: Μπήκα στο μοναδικό δωμάτιο που είχε ατομική ντουζιέρα(σύμφωνα με τα λεγόμενα της υπηρεσίας) και υπήρχε μόνο σωλήνας! Η ντουζιέρα ήταν ξεβιδωμένη.Πήγα να την βιδώσω, αλλά ήταν χαλασμένη.Έχασα την ευκαιρία μου να γίνω υδραυλικόςΓλώσσα Τέλος πάντων, πήγα στην τουαλέτα για να πλυθώ μόνο στην περιοχή, αφού έτσι κι αλλιώς είχα κάνει ντους σπίτι μου.

Πάρκινγκ:άπλετο.

Κατάργησα το χρυσό κανόνα του στουντιάκια που λέει αν δεν ξέρουμε την κοπέλα παίρνουμε το βασικό πρόγραμμα.Ήταν πολύ όμορφη κι είπα να το ρισκάρω, οπότε έδωσα 100 για ελεύθερο στοματικό και 69.

Σεξ: Ήρθε στο δωμάτιο με κέφι και χαμόγελο και έκανε καλή πρώτη εντύπωση. Ξεκίνησε με κάτι φιλάκια στο λαιμό και στο μάγουλο, αλλά αυτά από μόνα τους δεν τα λες προκατακτικά. Μου είπε τι θες να κάνουμε και της απάντησα ξάπλωσε να σε γλείψω. Την έγλειφα για λίγη ώρα κι ενώ μου έδειχνε πως το ευχαριστιότανε, με σταμάτησε και μου λέει σειρά μου-τα πρώτα σημάδια της ξεπέτας. Άρχισε να με γλείφει και μέχρι εκείνη την στιγμή με είχε κάνει τούρμπο.Την ρώτησα κιόλας αν κάνει cim, αλλά μου απάντησε αρνητικά-οκ το σέβομαι αυτό. Δεν πέρασε πολύ ώρα και έβαλε το προφυλακτικό-αρκετά άγαρμπα μπορώ να πω-δεν ξέρω αν το έβαλε κι ανάποδα, καθώς δυσκολέυτηκε πολύ να το κατεβάσει.Επιπλέον το έκανε βιαστικά και ήταν πλέον φανερή η βιασύνη της. Με έγλειψε για πολύ λίγο και ήδη είχε αρχίσει η πτώση του μικρού Poetjokey. Μπήκα μέσα της πιασωκολλητό, αλλά ήταν ανέφικτο πλέον να κάνω σεξ, οπότε της λέω -"Μπορείς να μου τον παίξεις;".Ξάπλωσα κι έπιασε δουλειά, ενώ εγώ είχα ξενερώσει και είχα πέσει τελείως. Μου λέει λίγο αργότερα ότι περιμένει ο επόμενος πελάτης! Οπότε εγώ της απάντάω γιατί τα 100 ευρώ είναι λίγα.Οχι οχι μου λέει. Εκείνη την στιγμή ξενέρωσα πολύ και της λέω με άγχωσες πάω να φύγω, αλλά δεν με άφησε κι επειδή λυπήθηκα τα 100 ευρώ και ενδεχομένως κι άλλα ευρώπουλα που θα χάλαγα για να σβήσω τις καύλες μου, κάθισα.Για να μην τα πολυλογώ, την έπαιξα μόνος μου και με χάιδευε στους όρχεις και στον πρωκτό και συνάμα με φιλούσε στο στήθος κι έτσι ήρθε το τέλος. Στο τέλος μου λέει αγχώθηκες και της απάντησα βιάστηκες και δεν είπε τίποτα.

Συμπερασματικά, μπορώ να πώ πως από τις συνολικές μου εμπειρίες από τα κασσανδροειδή,κι από αυτές που έχουν καταγραφεί κι από τις άλλες-Κασσάνδρας=ξεπέτα. Εννοείται με την συγκεκριμένη κοπέλα δεν ξαναπάω. Το σκέφτομαι να ρίξω μαύρο σε όλα αυτά τα μαγαζιά του ομίλου, αλλά δεν το έχω σίγουρο, καθώς όταν σε πιάνει η καύλα, τότε σταματά η λογική.

Αυτά από εμένα και καλές τσάρκες!Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 10, 2011
Όνομα κοπέλας
Ραμόνα
Υπηρεσίες
Poetjokey
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
874
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού