Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 161677
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Έχω γράψει ήδη κριτική για τη Σιμόνα στο προηγούμενο ίδρυμα που εργαζόταν, αλλά αξίξει και μια δεύτερη, όχι μόνο για ιστορικούς λόγους Σπασίκλας αλλά και λόγω της μεταγραφής που έκανε στο καλύτερο (από άποψη χώρου τουλάχιστον) μαγαζί της πόλης.
Στα τυπικά, για όσους τυχόν δεν ξέρουν είτε την ίδια είτε τις τιμές, η Σιμόνα είναι ένα συμπαθητικό κοριτσάκι με σφιχτό νεανικό κορμί (περιγραφή έχω στην προηγούμενη κριτική μου εδώ http://tinyurl.com/6lbyztm) και οι τιμές είναι όπως τις γράφει πιο κάτω ο jo (η τιμή για το γυμνό τσιμπούκι που είναι και η σπεσιαλιτέ της είναι διαπραγματεύσιμη με την κοπέλα για τους παλιούς πελάτες).
Η κοπέλα παίζει μπάλα όπως η Μπαρτσελόνα και επιτέλους μετακόμισε σε μία έδρα που της αρμόζει. Άλλο είναι να βλέπεις μια ομαδάρα σε ένα άθλιο μικρό γήπεδο και άλλο σε ένα εντυπωσιακό στάδιο. Έτσι και αυτή, άλλο να είσαι μαζί της στην παρακμή του Βαρδάρη και άλλο σε έναν πολύ όμορφο χώρο όπως το La Femme. Πιστεύω ότι αυτή η συνεργασία θα βοηθήσει και την ίδια και τους ιδιοκτήτες του μέρους γι αυτό κατά τη γνώμη μου θα ήταν προς το συμφέρον και των δύο να επιδιώξουν να τη συνεχίσουν. Επίσης για το μαγαζί να σημειώσω ότι το τρικ marketing με τις κάρτες που συμπληρώνεις επισκέψεις και η τέταρτη είναι στη μισή τιμή (κάτι που δίνει την ευκαιρία για ένα φθηνό τζακούζι Μεγάλο χαμόγελο) είναι πολύ έξυπνο.
Όπως γράφω και στον τίτλο, το όλο σκηνικό ήταν μετουσίωση φαντασίωσης. Το δωμάτιο τεράστιο και πολύ ωραία διακοσμημένο, με μεγάλο κρεβάτι, τζακούζι, ντουζιέρα (με καθαρή πετσέτα) και νιπτήρα, μέχρι και ένα τομάρι είχε στο πάτωμα! Ήρθε η Σιμόνα, φρέσκια και ορεξάτη όπως πάντα. Η διάθεση και η απόδοσή της ήταν μπορώ να πω και σε υψηλότερα επίπεδα ακόμη από την προηγούμενη συνάντησή μας, την οποία παραδόξως θυμόταν λεπτομερώς! Μετά τους χαιρετισμούς και την κουβεντούλα για τη μεταγραφή της, άρχισαν στα όρθια τα χάδια και τα παθιασμένα γλωσσόφιλα. Μεταφερθήκαμε στο κρεβάτι όπου ξάπλωσε και άρχισε αυτό που κάνει καλύτερα από όλα τα άλλα, το γυμνό τσιμπούκι, ενώ της χάιδευα το μουνάκι και της έβαζα δάχτυλο. Καθόλου κρέμα, καθώς ένιωσα με το δάχτυλό μου το μουνί της να υγραίνεται σταδιακά. Φαίνεται να γουστάρει τρελά το σεξ, όχι τόσο με πρόστυχο αλλά μάλλον με ερωτικό τρόπο, και ίσως γι αυτό να είναι τόσο καλή. Αφού μου τον είχε υγράνει με το φάρυγγά της (και καλαμπαlicking εννοείται) ξεκινήσαμε με πισωκολλητό, που μου είπε ότι είναι η αγαπημένη της στάση. Κούνημα της λεκάνης άπαιχτο. Συνέχεια με ιεραποστολικό που είχε τέλεια αίσθηση καθώς άνοιξε τα πόδια της διάπλατα για να διευκολύνει τη διείσδυση και ταυτόχρονα πολλά φιλιά. Έπειτα ανέβηκε από πάνω και έκανε τη γυμναστική της (όπως λέει και ο Gameover) ενώ παράλληλα απολάμβανα τα βυζιά της. Το τέλος ήρθε με ακάπωτη πίπα που άφησε ένα λεκέ από το γενετικό μου υλικό στο σεντόνι Γλώσσα
Συνολικά έμεινε μαζί μου στο δωμάτιο περίπου 20 λεπτά, και βγήκε μετά και στο σαλόνι να αποχαιρετίσει. Εξαιρετική συμπεριφορά που ελπίζω να διατηρήσει, όπως δείχνει να κάνει μέχρι τώρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 08, 2011
Όνομα κοπέλας
Σιμόνα
extramask
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
160
Πόντοι:
2.347
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού