Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 16 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπερα φιλοι και συναγωνιστες. Καιρο ειχα να γραψω κατι αλλα ειπα να πω δυο λογακια. Οπως και καποιοι συναγωνιστεσ μ αρεσουν τα πιασιματα. Ετσι και βρηκα την Χριστινα. Εχουμε βρεθει μερικεσ φορες. Η τελευταια ομως ηταν νομιζω και η φαρμακερη. Μια προηγουμενη φορα ειχε αργησει και ισα που κατσαμε τον χρονο που ειπαμε. Μια αλλη φορα με δικαιολογια οτι ειχε δουλεια επεσε ξεπετα. Βεβαια παντα αν βρισκομασταν συντομα εκενε κατι παραπανω. Αυτην ομως την φορα νομιζω περασαμε καποια ορια! Και εξηγω. Δωσαμε ραντεβου για συγκεκριμενη ωρα για να ξεκινηση και να μην αργηση. Οταν πηρα τηλ. για το πιο δωματιο ειμαι, ηταν (υποτειθεται) στο δρομο. Ηρθε με καπου σαραντα λεπτα καθυστερηση. Λεω ο.κ θα ειχε κινηση. Καναμε οτι καναμε, διαλειμα γιαλιγο μπλα μπλα και τσιγαρο και βουρ στον πατσα. Και εδω αρχιζει το σπασιμο. Κοιταγμα το ρολοι, τσεκαρισμα το τηλεφωνο και το αποκορυφωμα! Παιρνει το τηλεφωνο πανω στο πηδημα !!!!! και παει τουαλετα! Γερναει και μου λεει : Εχω ανχωθει πρεπει να φυγω!!!! Κοκαλο εγω! Τι εγινε? Ποιος? Τι?Χμμμ; Και ο Περικλης σε εγερση! Τα μαζευει μπαινει μπανιο και με κατι σορυ και σορυ την αλλη φορα, ... καπνος!!! Θυμός
Δεν ξερω κυριοι αλλα αυτο ειναι νομιζω οτι χειροτερο! Δεν παρατας τον πελατη ετσι, πρωτον! Δεν βαζεις ραντεβου κολλητα, εστω κι αν νομιζεις οτι θα ξεμπερδεψεις γρηγορα, δευτερον. Γενικα φιλοι μου εμενα με εχασε σαν πελατη και κριμα διοτι οπως εχουν πει και αλλοι συνγωνιστες σε ορισμενα σημεια ηταν πολυ καλη. Αλλα δεν σημαινει οτι δεν υπαρχουν κι αλλες. Πρεπει τελος παντων να μαθουμε οτι σε οτι κωλοδουλεια κι αν ειμαστε, δεν πηδαμε τον πελατη! Αυτος πληρωνει και εχει παντα τον πρωτο λογο! Αν δεν ξερουμε να κανουμε σωστα την δουλεια μας, τοτε ας μην την κανουμε καθολου. Ας αλλαξουμε επαγγελμα. Ελεος!.
Α ρεε ολλανδια!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 24, 2011
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
dionisiakos
Μέγας
Εγγραφή:
5 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
731
Πόντοι:
4.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού