Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 33 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αυτή η κριτική θα αποτελέσει ύμνο για την εν λόγω κυρία. Κυρία με το κάπα κεφαλαίο. Υποκλίνομαι, προσκυνώ αυτήν την αυτοκράτειρα του έρωτα. Ευγενέστατη, πρόσχαρη από το πρώτο λεπτό που μπαίνεις στο δωμάτιο και με διάθεση να σου δοθεί όπως εσύ θέλεις. Ναι και το εννοώ αυτό! Οι φωτογραφίες φυσικά την αδικούν κατάφωρα, πολύ όμορφα γαλάζια μάτια, ξανθά μαλλάκια που κάνουν τέλεια αντίθεση με το μαυρισμένο και σφριγηλό κορμί της. ΄Οταν με ρώτησε τι θέλω από αυτήν και της είπα απλά ένα κορίτσι όχι εντελώς παθητικό, ήταν σα να μπήκε στο μυαλό μου. Χαμογέλασε κι αφού γύρισα από το ντους ξεκίνησε η μαγεία. Με μετέφερε αλλού. Δεν αισθάνθηκα ούτε για μια στιγμή ότι είμαι με CT, τρελαινόταν να της γλείφω το γατάκι το οποίο αυτόματα γινόταν κάθυγρο (τι κρέμες και μαλακίες). Δεν είναι η γυναίκα που θα σου μιλήσει πρόστυχα στο κρεβάτι αλλά τα vibes της θα σου δώσουν να καταλάβεις τι θέλει. Δε θέλησα ούτε μια στιγμή να τη δυσαρεστήσω. Επιδόθηκα σε αργές, απολαυστικές κινήσεις, σαν να έκανα έρωτα! Και φυσικά η ίδια έδειχνε ότι απολαμβάνει κάθε δευτερόλεπτο. Ο δεύτερος γύρος (να σημειωθεί, μετά από παρότρυνση δική της) το ίδιο απολαυστικός. Τι άλλο να πω? Θα κρατήσω και κάποια για μένα. Δύο ώρες από τις οποίες κάθε δευτερόλεπτο είναι και μια ξεχωριστή στιγμή. Έφυγα και νόμιζα ότι είχα ζήσει ένα όνειρο. Μην τη χάσετε ούτε για αστείο. Εγώ δε θα τη χάνω σίγουρα πάντως...Δεν κάνει anal βέβαια πράγμα που προσωπικά δεν κάνω ούτε εγώ στα ραντεβού με CT. Το λέω προς αποφυγή παρεξηγήσεων. Τέλεια...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 05, 2008
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
400
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
31 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
0
Πόντοι:
1.225
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού