Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.8 2 10
Γενική βαθμολογία
 
2.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Γράφω γρήγορα κριτική για να προλάβω να μην κλάψει κι άλλος τα λεφτά του. Η συνάντηση εξελίχθηκε στο δωμάτιο που έχει 2 μονά κρεβάτια και όχι διπλό κι άρα όχι άνετο χώρο. Είχα κλείσει ραντεβού γιατί είχα κερδίσει λίγα χρήματα στο καζίνο και είπα να την κλείσω αφού ατυχώς ένας κύριος έγραψε καλή κριτική, η οποία αμφιβάλλω αν είναι αλήθεια. ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ CITY TOUR ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΟΤΕ ΜΟΥ. Αν ήξερα τι θα γινόταν θα τα γυρνούσα τα λεφτά στο καζίνο ή θα τα πετούσα στα σκουπίδια. Η γκόμενα είναι ΠΑΓΟΚΟΛΩΝΑ,τόσο κρύα όσο δεν πάει άλλο. Νομίζεις ότι κάνεις σεξ με ένα ουδέτερο παθητικό άτομο, την ρώτησα κάποια στιγμή αν είναι κουρασμένη. Με έφαγε 10 λεπτά από το προγραμματισμένο ραντεβού. Φιλάει δύσκολα, με γλώσσα με το ζόρι, μύριζε και λίγο φαγητό. Πίπα μέτρια, συμμετοχή δεν υπάρχει. Γαμήσι ξινό, ότι χειρότερο έχω συναντήσει. Αν πήγαινα στον βαρδάρη θα παιρνούσα καλύτερα με το 1/10 των χρημάτων. Μόλις πέρασε μισή ώρα μου είπε ότι έχω ακόμη 5 λεπτά και ότι θα μου κάνει πίπα με προφυλακτικό. Νευρίασα και της είπα ότι οι υπηρεσίες είναι χωρίς προφύλαξη κι αν είναι να μου δώσει 100 ευρώ να φύγω, αφού είχε περάσει μισή ώρα. Στο τέλος το πήρε απόφαση με έκανε 5 λεπτά ακόμη πίπα χωρίς προφύλαξη και λίγο ΄παίξιμο, αλλά με τέτοια ξενέρωτη και παθητική γκόμενα δεν σηκωνόταν. Δεν τελείωσα γιατί η γκόμενα είναι παγοκολώνα και όποιος έχει λεφτά για πέταμα καλύτερα στα σκουπίδια γιατί δεν θα νευριάσει. Η γκόμενα είναι πιο άσχημη από τις φωτογραφίες. Έγραψα αυτήν την κριτική όσο πιο γρήγορα μπορούσα για να προλάβω να γλιτώσω κανέναν να μην κλείσει ραντεβού από Θεσσαλονίκη, και να προλάβω να γλιτώσω και κλεισμένα ραντεβού στην Αθήνα. Υπάρχουν πολλές επιλογές-μην τα πετάτε τα λεφτά σας στην παγοκολώνα, και επιτέλους μόνο με μποικοταζ θα καταλάβουν αυτές οι κυρίες να εκτιμάνε τα πολλά λεφτά που παίρνουν για μια ώρα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 04, 2011
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
Μέλος
Εγγραφή:
31 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
0
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού