Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 62 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Γειά σας αγαπητοί συναγωνιστές.
Ελάχιστα έχω να προσθέσω πάνω στην κριτική του sabbaoth, με την οποία συμφωνώ απόλυτα. Βασικά η Πάολα έιναι ένα όμορφο petite με ωραίο πρόσωπο και σώμα, αν και πιστεύω ότι το ιδιαίτερο ατού της είναι το κωλαράκι...που είναι για φάγωμα. Αν και εγώ πήγα αρχικά μόνο για πιπα, δεν άντεξα στον πειρασμό να το δοκιμάσω και τελικά σε αυτό τελείωσα! Η κοπέλα είναι πολύ έξυπνη και σωστή επαγγελματίας. Δεν νομίζω ότι της αρέσει αυτό που κάνει, αλλά ξέρει τι θέλει ο πελάτης και αυτό έιναι επαγγελματίσμος. Δεν βιάζεται, κάνει αρκετά προκαταρκτικά, σου παίρνει τέλεια πιπα, είναι καθαρή, αφήνει χάδια και φιλιά, έχει χιούμορ και πιστεύω ότι θα είναι καλή σε όλες τις στάσεις, αν και εγώ μόνο πισωκολλητό ψώνισα...και δεν το μετάνιωσα καθόλου. Βέβαια πως είναι δυνατόν να ψυχολογήσεις μια κοπέλα με μια μόνο συνάντηση; Γενικότερα μια γυναίκα... Σίγουρα δεν είναι , αλλά εγώ αυτό πιστεύω! Μπράβο και στην τσατσα...και αυτή επαγγελματίας. ευγενική, χωρίς ειρωνίες και εξυπνάδες, λίγα λόγια, τα απολύτως απαραίτητα και στο τέλος χαιρετά και λέει ευχαριστώ.
Πολλές υπηρεσίες για ένα 20άρι. Σίγουρα θα ξαναπάω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 04, 2011
Όνομα κοπέλας
Πάολα
giannos69
Μέγας
Εγγραφή:
13 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
2.119
Πόντοι:
3.875
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού