Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 2 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Ό,τι να'ναι. Η ιστορία είναι απλή. Η κοπέλα έρχεται στην Ελλάδα γιατί στη Ρουμανία δε βρίσκει καλό οδοντίατρο. Και λέει δε βρίσκω και καμιά δεκαριά μαλάκες να μου τα σκάσουν? Απόλυτα ερασιτέχνης χωρίς να βάζει φωτογραφίες στο site αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί μπαίνει στο site και κάνει promotion. Ας τη γαμάνε οι φίλοι της. Κι εδώ κολλάει το παραπάνω. Η κοπέλα ψάχνει για μαλάκες. Στο site λέει ότι κάνει OWO, CIM, CIF και άλλα πολλά. Καμία σχέση. Με το ζόρι έκανε τα βασικά και φυσικά χωρίς δεύτερο γύρο. Προσπάθησε σκληρά στην αρχή να με κάνει να τελειώσω μόνο με πίπα αλλά ματαίως γιατί και σε αυτό άθλια είναι (αυτή τη ρουμανομαλακία με την πίπα τελικά μόνο η donna bell και η bibi δεν την κάνουν). Το μόνο θετικό είναι ότι είναι πολύ σπουδαγμένη και μιλάει πέντε γλώσσες αλλά τι να το κάνω. Εγώ θέλω PSE, για παρεούλα τηλεφωνώ σε καμιά γνωστή κι άμα κάτσει μετά περνάμε και στα περαιτέρω. Όχι να σκάσω και 350. Δεν κλαίω τόσο τα λεφτά όσο τον πολύτιμο χρόνο μου που έχασα μαζί της. Άκουσε το κράξιμό της βέβαια ξέρω ότι στο μουνί της με έγραφε αλλά δε με απασχολεί καν. Όσοι θέλετε να μιλήσετε για φιλοσοφία περάστε. Οι υπόλοιποι είναι αμαρτία να χάσετε τον πολύτιμο χρόνο σας ειδικά όταν την ίδια εβδομάδα βρίσκεται στην Αθήνα η θεά του έρωτα Moni.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 04, 2008
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
350
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
31 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
0
Πόντοι:
1.225
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού