Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 16 10
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Γεια χαρα σε ολους τους συναγωνιστες. Επεισκεψη στο εν λογο μαγαζι μετα απο αρκετο, αφου εχει φυγει το Σοφακι για οσους θυμουνται την ξανθια, κοντουλα γεκατη γλυκα κοπελα. Στο θεμα μας τωρα. Ωρα 02:30 της Δευτερας. Μπαινω στο μαγαζι οπου ηταν αδειο τετοια ωρα και μερα και με υποδεχεται η υπηρεσια, ευγενεστατη και μου περιγραφη το προγραμμα της κοπελας. "πολυ καλη στο δωματιο, 69, ολες τις στασεις και τα λοιπα και εμφανιζεται η Ναταλι. Μέλαχρινη, με μακρυ μαλλι ισιο, ωραιο σωμα, γυτω στο 1.60-1.65, με tatoo στη μεση, ολο γλυκα και ναζι. Δινω το 20ακι και μπαινω στο δωματιο το οποιο ηταν σχετικα καθαρο. Μετα απο κανα 5λεπτο ερχεται και η Ναταλι. Κουβεντουλα στην αρχη(τι κανεις, απο που εισαι και τετοια). Γδυνεται και φοραει το σκουφι απευθειας χωρις προκαταρκτικα και ξεκιναει μια αεροπιπα χαλι μαυρο. Με τα πολλα καταφερε να μου σηκωθει καλα και μου λεει "ελα" και ξαπλωνει ανασκελα λες και περιμενε λεωφορειο. Καμια συμετοχη η τυπισα!!! Σαλταρα λιγακι και σκεφτομουν που ειναι οι υπολοιπες στασεις που ειχε πει η υπηρεσια και το "πολυ καλη" στο δωματιο!?! Λεω δεν γ.......ται και συνεχισα μεχρι να χυσω για να μην παει χαλαλι το 20ικο. Μολις τελειωσα, σηκωθηκε αμεσως, ντυθηκε και εξαφανιστηκε με ενα ξερω καληνυχτα. Θα εβαζα πιο χαμηλο βαθμο στην κοπελα αν υπηρχε και σιγουρα δεν προκειται να ξαναπαω!!! Μακρια κι αλαργα!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 28, 2011
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού