Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 138 10
Sex Studio 155417
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Κυριακή απόγευμα και αφού δεν κατάφερα να ξεχαρμανιάσω με την "δικιά" μου,πέρασα μια βόλτα απο Κασσάνδρας γιατι είχα δει ότι θα είχε βάρδια η Νικόλ(η φωτογραφίες στο σάϊτ υπόσχοντο τρελή κορμάρα και είναι όντως έτσιΜεγάλο χαμόγελο).Ο χώρος παρα πολύ ωραίος και καθαρός στο σαλόνι,3 φίλοι(μάλλον φαντάροι)περίμεναν έναν τέταρτο,και άλλοι δύο που είχαν βγεί στάνταρ μόνο για τσάρκα..τουτέστιν το μαγαζάκι άδειο.Η τσα2 ευγενικότατη και γενικά άψογη επαγγελματίας(ένα μεγαλο μπράβο γιατί σπανίζουν)εξηγεί το πρόγραμμα,και βγαίνει έξω μια ξανθούλα αδυνατούλα και κάνει κολπάκια στην κολώνα που είναι στην μέση του σαλονιού.Μετά περιμένουμε λίγο και τότε ακούγονται οι τακουνάρες και βγαίνει Η ΚΑΥΛΑ.Η γναίκα είναι πορνοστάρ,πρόσωπο,σώμα,ματάρες,νάζι,τα πάντα όλα.Πληρώνω το μικρότερο ποσό,γιατί δεν την έχω ξαναπάρει και ζητάω απο την οικοδέσποινα να με ξεναγήσει στους χώρους του μαγαζιού για να δώ και το περίφημο τζακούζι.
Σε αυτό το κομμάτι μπορώ να πώ ότι ήταν η πρώτη απογοήτευση καθότι είναι μικρό και οι χρήστες θα πρέπει να κάθονται αντικριστά.Σε αντίθεση με το τζακούζι του HOTEL ATTIKH σουίτα Νηριίδες,(παρεπιπτώντος σε αυτό έχει βγάλει την φωτογραφία που βρίσκεται στο σάιτ) που έχουμε χωρέσει και 4 μέσα σε κάποιο όργιο που είχα ξεσηκώσει μετά απο ένα χωρισμό με μια πρώην.Η τιμή είναι επίσης πολύ τσουχτερή(250 για μια ώρα)για εμάς που είμαστε μισθωτοί.
Στο δωμάτιο τώρα η κοπέλα ήταν σούπερ εκτός απο ένα μελανό σημείο στο οποίο θα επεκταθώ παρακάτω.Αφού μπήκε, και έγιναν οι κατάλληλες συστάσεις,μου λέει θες να παίξουμε;
"Μέσα" απαντάω εγώ και περιμένω τρελά πιπόνια και γλυψαρχιδιές..όμως όχι,αρχίζει strip dance και κωλοτούμπες και τέτοια,μετά αφού έχει γδυθεί,με τραβάει για να παίξω με τις βυζάρες της..ΧΑΜΟΣ..ρουφίγματα φιλάκια ζουλίγματα και μπόλικο πασπάτεμα και μετά απο μερικά φιλάκια πεταχτά,ξαπλώνει τ' ανάσκελα ανοίγει το προφυλακτικό,το τοποθετεί στο στόμα,το ρυθμίζει με τη γλώσσα και με ένα ρούφιγμα γρήγορο ο λούτσος ντύθηκε με κουστουμάκι,κύριος,σαν γαμπρός.
Ακολουθεί γρήγορη παλινδρόμηση(και εδώ αρχίζει να χαλάει το θέμα,γιατί απο εμπειρία ξέρω ότι αν η τάνα ξεκινήσει κατευθείαν γρήγορο και νευρικό τσιμπούκι είναι ξεπέτα,και όντως έτσι εξελίχθηκε)φτυσίματα,Σαλέας Σολίστ,και περιποίηση στην υπόλοιπη παρέα,μετά απο λίγο και επειδή βόλευε η στάση,μου λέει: "γάμα μου το στόμα".Όπερ και εγένετο,κάρφωμα στο λαρύγγι μέχρι πνιγμού και παράλληλα κοπανούσαν τα καλαμπαλίκια στη μυτούλα της.
Τέλος στα προκαταρκτικά και προτείνει την κολλάρα της για καβάλημα στα 4,φωνάζοντας "πέτρα είσαι αγόρι μου,πέτρα",καθόλου δεν ήταν έτσι όμως γιατί όλες αυτές οι γρήγορες και τεχνιτές φάσεις τύπου κάνουμε γύρισμα εμένα με κομπλάρισαν.Φαινόταν ξεκάθαρα το βιαστικό της υπόθεσης Λύπηπαρ' ότι δεν υπήρχε κανένας στο σαλόνι,και αργότερα όταν χτύπησε το κουδούνι είδαν την άλλη την κοπέλα την λολίτα και έφυγαν.Προσπαθώντας να ανασυγκροτηθώ μου ρίχνει ευγενικά άκυρο για να ανέβει απο πάνω,χτυπάω διαδοχικά πισοκολλητό,ιεραποστολικό αλλά.."δεν".. γιατί έχει χώσει το χέρι της ανάμεσα μας για να σφίγγει την τρύπα της(προφανώς την έχετε κάνει πηγάδι,μάγκες),το οποίο είναι τρομερά ενοχλητικό.Της το επισημαίνω και μου λέει ότι θέλει να παίζει δήθεν με την κλειτορίδα της.Επιτακτικά ζητάω να ανέβει απο πάνω μου(για να έχω on site της βυζάρες και να χάνομαι ανάμεσα),όντως ανεβαίνει αλλά γυρνάει με την πλάτη προς τα μένα και με τα γόνατα της πάνω στα δικά μου,αρχίζει το χοροπήδημα πάνω στα γόνατα που έχουν κάνει το γύρο της αθήνας και μου τα αποτελειώνει ενώ με τσιμπάνε οι αξύριστες μουνότριχες στα αρχίδια.Εντάξει αυτό ήταν την σταματάω και της λέω οτι δεν ειναι η μέρα μου,και ότι θα ξαναέρθω κάποια άλλη στιγμή που θα είμαι πιο ξεκούραστος και άλλες τέτοιες παπαριές ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΆΝΩ.Με σταματάει την ώρα που πάω να σηκωθώ και με τσιμπουκώνει,εκεί φτιάχτηκα γιατί όντως είναι καλή και τις είπα αν θα μπορούσα να τελειώσω στις βυζάρες.Μου λέει οτι αυτό είναι έξτρα +20 γιατί πιάνεται για ισπανικό.Την αφήνω να συνεχίσει για λίγο και αφού έχω γίνει(επιτέλους) τούρμπο της λέω οτι θα ήθελα να ανέβει απο πάνω για να τελειώσω μέσα της.Δεν δέχεται,αλλά μου λέει ότι αποφάσισε να μου κάνει ένα δωράκι,μπορώ λέει να βγάλω την καπότα και να τελειώσω προσεχτικά στα βυζιά της(πολύ βαρεμάρα ρε παιδί μου)και έτσι καταθέτω.
Γενικά τα συναισθήματα απο αυτήν την εμπειρία είναι πραγματικά ανάμεικτα.Ίσως ή βαρεμάρα,ίσως το pse που θέλει να βγάλει και εμένα με κόμπλαρε λίγο,ίσως το ότι θα δούλευε διπλοβάρδια,ίσως ότι δεν είχα καταβάλει υψηλότερο τίμημα(αν και αυτό είναι το πιο αρνητικό απο όλα),ίσως που ο Ερμής ήταν ανάδρομοςMoney Mouthδιαμόρφωσαν την επίσκεψη αυτή έτσι ώστε όταν βγήκα απο το μαγαζί είχα μια απογοήτευση.Δεν το έκλαψα το πενηντάρικο αλλά δεν τρελάθηκα.Θα το σκεφτώ αρκετά να ξαναπάω με την συγκεκριμένη κοπέλα και σίγουρα όχι μια μέρα σαν την Κυριακή και ειδικά αν ξέρω ότι θα έχει διπλοβάρδια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 27, 2011
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Υπηρεσίες
kavliaris
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
276
Πόντοι:
1.520
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Doctor T

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού