Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Κυριακή βράδυ λοιπόν, με έφερε ο δρόμος πάλι από τα μέρη της φυλής. Δεν ξέρω τι έχω πάθει τελευταία αλλά είπα να το δοκιμάσω και αυτό για λίγο. Το σκηνικό γνώριμο, κάδοι γεμάτοι σκουπίδια και άλλα “ωραία” πράγματα. Το μόνο που άλλαξε είναι ότι πήγα πριν της 00:00 οπότε και πέτυχα σχεδόν όλα τα σπίτια ανοικτά. Στο συγκεκριμένο σπίτι λοιπόν είχα ήδη δεί από προηγούμενη τσάρκα την ΡωξάνΗ. Την πρώτη φορά που την είδα, πριν μέρες, βγαίνει στο σαλόνι να μας παρουσιαστεί και μένω μαλάκας. Κοιτάω, ξανακοιτάω και δεν το χώνευα. Πρόσωπο παρόμοιο με της Ρομίνας, στήθος κανονικό από σιλικόνη αλλά σκληρό ακόμη. Αυτήν την φορά που την είδα πάλι το ίδιο μου έβγαλε και δεν ηταν μόνο δική μου άποψη ότι μοιάζουν. Anyway, η Ρωξάνη λοιπόν είναι μια αδύνατη, μελαχρινή κοπέλα με μαλλιά μέχρι τους όμους, νέα σε ηλικία με ωραίο σώμα και πρόσωπο και πολύ ωραίο χαμόγελο. Μου φάνηκε ψηλή αλλά δεν μπορείς πάντα να καταλάβεις με τα παπούτσια που φοράνε, όχι ότι έχει σημασία.

Αυτήν την φορά νίκησε η περιέργεια μου περισσότερο, άλλωστε για την κοπέλα δεν είχα διαβάσει κάτι. Έτσι λοιπόν έδωσα το μπλέ εισιτήριο και έκανα την είσοδό μου στο δωμάτιο.
Από προγράμματα κάνει τα απλά και 69 το οποίο και φυσικά δεν τίμησα.

Στα ενδότερα…
Μετά από κάποια αναμονή στο καθαρό δωμάτιο με καθαρά σεντόνια, έρχεται και η Ρωξάνη. Έτσι είπε η τσατσά. Κουβεντούλα ολιγόλεπτη για τα βασικά όπου λέγαμε διάφορα κάνοντάς μου τα γνωστά σχόλια που μου κάνουν όλες οι κοπέλες. Εκεί λοιπόν διαπίστωσα το πόσο ωραίο χαμόγελο έχει και από κοντά. Κάνω κίνηση λοιπόν να έρθω κοντά της για να αρχίσει το μπαλαμούτιασμα. Με μια κοφτή κίνηση με το χέρι της με απομακρύνει λίγο. ΧΑΛΙΑ, λεω από μέσα μου, θα περάσουμε και δυστυχώς επαληθεύθηκα. Προσπαθεί με το χέρι να μου τον σηκώσει αλλά αυτά δεν πολύ λειτουργούν με μένα πράγμα που το κατάλαβε. Αρχίζει λοιπόν ένα ωραίο καραμέλωμα στα αρχίδια που με εξέπληξε ευχάριστα. ΩΡΑΙΑ λέω από μέσα μου, κάτι πάει να γίνει τώρα. Αφού επέρχεται μια μελάτη κατάσταση τοποθετεί το προφυλακτικό με το χέρι και αρχίζει ένα ωραίο στοματικό, με ρούφηγμα και μικρές δώσεις από deepthroat και κοίταγμα στα μάτια. Μετά μου λέει “ελα πισοκολητό” με προφανή διάθεση για ξεπέτα, στήνετε αλλά την ξαπλώνω για ιεραποστολικό. Για να ανέβει από πάνω ΟΥΤΕ ΛΟΓΟΣ. Καμία ιδιαίτερη συμμετοχή με φωνές κτλ αλλά χωρίς να κοιτάει και το ταβάνι, μέτρια κατάσταση. Μετά από λίγη ώρα στήνετε στα 4. ΤΙ ΤΟ ΉΘΕΛΑ; Αρχίζω και εγώ αλλά τίποτα, χλάπα χλούπα, πόση κρέμα είχε βάλει ρε πούστη μου;;;; Σε μια στιγμή πήγα να πιάσω στήθος και είπε ότι πονάει. Έλεος ρε πούστη μου. Λίγο αυτό, λίγο το ότι δεν ένοιωθα τίποτα, είδα ότι δεν μπορεί να συνεχιστεί αυτή η κατάσταση και πριν εκνευριστώ και χάσω την διάθεση μου μου προτείνει να βγάλει το προφυλακτικό και να με τελειώσει με το χέρι. Οκ, της λέω, βγάλτο να τελειώσω στο στήθος σου. Το δέχετε, ξαπλώνει και αρχίζει την δουλειά. Μετα από λίγο τελειώνω όπου την κρίσιμη στιγμή όταν έφυγαν τα πρώτα έκανε μια κίνηση και με καπάκωσε για να μην την κάνω μπάνιο και πάρει τίποτα στα μούτρα.

Με λίγα λόγια ήταν μια μετριότατη προς κακή συνεύρεση με μια όμορφη κοπέλα. Μόνο η ομορφιά όμως δεν αρκεί. Με προβλημάτισε καθώς ενώ από την μια προσπάθησε να με ξεπετάξει στην αρχή εν τέλει έδειξε υπομονή.

Αν θα ξαναπήγαινα;
Δεν νομίζω.

Υ.Γ Ποτέ σε μια κριτική μου για μια κοπέλα δεν αναφέρω άλλη κοπέλα (εκτός από μια φορά) αλλά αυτήν την φορά δεν μπόρεσα να μην πω τίποτα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 27, 2011
Όνομα κοπέλας
Ρωξάνα
Υπηρεσίες
lex80
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
3
Πόντοι:
2.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού