Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.7 49 10
Τσόντες 123920
Γενική βαθμολογία
 
1.8
Γυναίκες πορνοστάρ
 
2.0
Άνδρες πορνοστάρ
 
3.0
Σενάριο/Σκηνοθεσία
 
1.0
Ποιότητα εικόνας/ήχου
 
2.0
Γενική βαθμολογία
 
1.0
Στην πρώτη τσόντα η Τζούλια βλεπόταν. Εμφανισιακά, γιατί "τσοντολογικά" δεν το είχε ποτέ. Τώρα πολύ φοβάμαι ότι την έχει πάρει η κάτω βόλτα ακόμα και σε εμφάνιση κι έχει ήδη αρχίσει η παράκμα. Πρώτον: τί γελοίο μαλλί/περούκα είναι αυτή (μου θύμισε τον Ζαχαράτο σε μερικές του μιμήσεις) και δεύτερον και κυριότερο τί χάλια σώμα είναι αυτό! Money Mouth Ο κώλος της έχει δύο εμφυτεύματα σαν μαξιλάρια σε κάθε κωλομέρι και στη μέση του καθενός έχει μία τρούπα! Σε μερικές στάσεις φαίνεται εντελώς χάλια αυτό το πράμα.Money Mouth Έχει πλαδαρέψει κιόλας, έχει αρχίσει να κάνει κοιλίτσα και τα βυζιά της αν και δε μας τα έδειχνε και πολύ δε μου φάνηκαν και πρώτης ποιότητας. Το όλο σύνολο απ' τα χειρότερα κορμιά που έχω δει σε τσόντα. Money Mouth
Τα υπόλοιπα περί παιξίματος/απόδοσης της Τζούλιας, "σεναρίου¨κλπ. έχουν αναλυθεί επαρκέστατα. Μόνο μερικά τσιμπουκώματά της άξιζαν. Είναι ωραία εικόνα η Τζούλια να ρουφάει μαύρα καβλιά.Σπασίκλας Από κει και πέρα προχειρότητα και έλλειψη στοιχειώδους πορνοσκέψης. Μέχρι το 27ο σχεδόν λεπτό η μουγκαμάρα η ίδια. Βάλτε τη ρε γμτ να λέει καμιά δεκαριά βρομόλογα να ερεθιστεί ο εγκέφαλός μας τουλάχιστον απ' αυτό. Μετά ήρθαν κάτι μπανάλ "μαλάκες γαμήστε με" και ένα ξεκαρδιστικό "γκάβλα μου" που παπαγάλισε 5-6 φορές ο Kessef και έδεσε το γλυκό. Το γνωστό χαζοχαρούμενο αυτάρεσκο στιλάκι της Τζούλιας είναι ακατάλληλο για πορνό. Έπαιρνε και σε μερικές φάσεις κάτι πόζες σα να φωτογραφιζόταν για το "Σούπερ Κατερίνα" ή το "ΝΙΤΡΟ". Δεν ήξερε καλά-καλά να στηθεί. Τη τραβολογούσαν από δω κι από κει μπας και βγει τίποτα, αλλά αρχίδια. Πήγαινε ο black να βγάλει τα βυζιά της έξω απ' αυτό το ηλίθιο ροζ κορμάκι που φορούσε και αυτή πέταγε κάτι κακομαθημένα "no, no". Τί no μωρή ηλίθια; Σε τσόντα παίζεις. Δεν παίζεις το γιατρό με συμμαθητή σου. Θυμός
Τέλος, απίστευτα λάθη το αποτυχημένο πρωκτικό και ότι ο ένας (ο Omar) δεν έχυσε στο τέλος.Money MouthMoney Mouth Αυτά τα πράματα δεν τα έχω ξαναδεί ποτέ μου ούτε και έχουν ξανασυμβεί στην ιστορία του πορνό. Επίσης χάθηκε κανά DP; Αλλά τί λεω; Εδώ γλωσσόφιλα έλειπαν θα είχε DP; Μπροστά σε αυτά το "το χέρι σου Τζούλια" που ακούγεται στο 24:30 μοιάζει με ασήμαντο λαθάκι...
antisthenis
Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
20 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
148
Likes:
8.074
Πόντοι:
14.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, NICK TRIVE

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού