Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 823693
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Την Μπετυ την ειχα ξαναδοκιμασει και γνωριζα την τεραστια δυναμικη της. Πρωτη φορα ομως πηρα το θαρρος να την παρω σε αυταρχικο προγραμμα.
Πηγα στο studio νωρις το πρωι και αφου ειπα στην υπηρεσια το τι ηθελα μου ειπε να παω στο δωματιο 4.
Η υπηρεσια πολυ διακριτικη οφειλω να πω και μπραβο της.
Ανεβηκα στο δωματιο και περιμενα. Το τηλεφωνο χτυπησε και σηκωνοντας το διαπιστωσα οτι στην αλλη γραμμη ηταν η ιδια η Μπετυ η οποια με ρωταγε τι ακριβος ηθελα να κανουμε στο προγραμμα μας.
Της ειπα οτι ηθελα να παιζαμε λιγο τους ρολους νοσοκομα-ασθενης μαζι με λιγη ταπεινωση τιμωρια και strapon.
Δεν περνανε πεντε λεπτα και η πορτα ανοιγει.
Μπαινει μεσα η Μπετυ και αφου με βρισκει ξαπλωμενο και με χαιρεταει παει προς το αλλο δωματιο οπου ανοιγοντας τις ντουλαπες βγαζει καποια αξεσουαρ εξω και φοραει τη στολη της νοσοκομας.
Αφου εχει ντυθει και με κοιταει ορθια σιγα σιγα η σταση της και η εκφραση του προσωπου της εχουν αγριεψει.
Λοιπον τι θα γινει ,θα ερθεις να σε εξετασω εχω και αλλους ασθενεις.
Παω να σηκωθω και να παω προς τα εκει.
"Οχι ετσι ρε μαλακα" μου λεει, στα 4 μπουσουλωντας θα ερθεις.
Παω οποτε ετσι σε αυτην και μολις εχω φτασει μπροστα της μου λεει...
"Πρωτα θα μου γλύψεις τα ποδια και μονο αν το κανεις καλα θα σε εξετασω αλλιως θα σε παρατησω αβοηθητο".
Αρχιζω και γλύψω τα ποδια της πρωτα τις γαμπες και μετα τα δαχτυλακια της ενω καποια στιγμη βγαζει το πεδιλο της και μου βαζει ολο το ποδι της στο στομα μου.
"Ετσι μπραβο γλύφε" μου λεει σε καποια φαση και παιρνει μια βεργα και με δυναμη μου την κατεβαζει στην πλατη μου
Με πιανει απο τα μαλλια και αφου μου γυρναει πισω το κεφαλι μου αστραφτει 2 χαστουκια στο προσωπο φτυνοντας με.
"Τωρα ηρθε η ωρα να δουμε τι εχεις"
Και αφου με σηκώνει με δύναμη με παει προς το τοιχο οπου μου δενει ποδια και χερια στο σταυρο.
Γυρισμενος με το προσωπο στον τοιχο περιμενω να δω τι θα μου κανει ενω ηδη εχω καβλώσει απεριγραπτα.
Γυρναω λιγο πισω να δω και εχει πιασει ενα δερματινο μαστιγιο στα χερια της και αρχιζει και με μαστιγωνει στα κωλομερια.
"Για να κανω διαγνωση πρεπει πρωτα να κοκκινησει ο κωλος σου παλιομαλακα"
Τα χτυπηματα της εχουν αρχισει να γινονται ολο και πιο δυνατα και ο πόνος εχει αρχισει και ξεπερναει την ηδονη.
Αφου σταματησε την βλέπω να εχει παρει ενα μετριου μεγεθους δονητη στα χερια της και να ερχεται απο πίσω μου.
"Τωρα θα σου βαλω το εργαλειο μου να δουμε ποσο ασχημα εισαι"
Και με μια κινηση αφου πρωτα μου εχει βαλει κρεμα βυθιζει το δονουμενο πεος μεσα μου
"Σου αρεσει ρε μπασταρδε, δε στοβαλα για να σου αρεσει αλλα για να σε εξετασω αλλα τοσο μεγαλη παλιοπουτανα εισαι που οτι βαζεις στο κωλο σου, σου αρεσει "
Και συνεχιζει ετσι να με καρφωνει με το δονητη της ενω με το αλλο της χερι μου παιζει το πουσο και μου τριβει τα αρχιδια.
Τωρα με εχει λύσει και αφου με διαταζει να παω στο κρεβατι την βλεπω να φοραει ενα μαυρο strapon και να ερχεται προς το μερος μου
"Τωρα θα σε γαμησω γιατι καταλαβα οτι εισαι μια πουτανιτσα που ερχετε εδω γιατι της αρεσει να της βαζουν πραγματα στο κωλο της και οχι γιατι δεν νιωθει καλα και θελει την βοηθεια της νοσοκομας"
Και με το που τελιωνει τα λογια της μου εχει αστραψει ενα δυνατο χαστουκι που κουδουνησε το κεφαλι μου και αμεσως μου βαζει μια ταπα κλεινοντας το στομα μου και λεγοντας μου
"Τωρα που θα σε γαμαω δεν θα βγαλεις αχνα παλιοκαργιολα"
Και ετσι οπως ειναι μου σηκωνει τα ποδια και την μεση στον αερα και μπηγει το strapon της μεσα μου.
Εγω τωρα ξεκιναω και παιζω το πουτσο μου ενω αυτη με κοιταει με ενα υφος πραγματικα ολο μισος και απεχθεια.
Δεν τολμαω να βγαλω την ταπα απο το στομα μου και σε καποια στιγμη που τη βγαζει αυτη αφου μετα φτυσει μεσα στο στεγνο στομα μου.
Τωρα με εχει βαλει στα τεσσερα και συνεχιζει να με παιρνει με τη ζωνη της ενω τα χερια της δινουν χαστουκια στα κωλομερια μου.
Ειμαι σχεδον ετοιμος να χυσω και μαλλον το καταλαβαινει και σηκωνετε και αφου βγαζει το strapon της και το κυλοτακι της ερχετε απο πανω μου και καθετε στο προσωπο μου
"Φαε το μουνακι μου ,αυτο ειναι το φαρμακο σου, φαε το μουνακι μου και χυσε γιαυτο "
Αυτα τα λογια της πραγματικα με εστειλαν και επεσα με τη γλωσσα μου με μανια πανω στα μουνοχειλα της ενω με το χερι μου τον επαιζα τη στιγμη που και αυτη ειχε γυρει τωρα πισω μου και με το δαχτυλο της ετριβε την κωλοτρυπιδα μου.
Εχυσα σαν τρελλος και τα χυσια εφυγαν παντου δεξια και αριστερα.
Η συνεδριαση μας ειχε μολις τελειωσει και η Μπετυ τωρα εμπαινε στη ντουζιερα να φρεσκαριστει αφου και η ιδια ειχε ιδρωσει απο την ενταση (εκανε και αρκετη ζεστη στο δωματιο)
Βγαινοντας απο το ντουζ μου εδωσε και σε μενα πετσετα χαμογελοντας μου και ρωτωντας με αν περασα καλα μαζι της.
Της ειπα οτι τα περασα τελεια απλα την επομενη φορα θα ηθελα λιγο λιγοτερο ξυλο.
Το καταλαβε μου ειπε και γιαυτο αρκετες φορες σταματησε να με χτυπαει, συνηθως μου ειπε ο πιο πολυς κοσμος θελει ακομα περισσοτερο ξυλο αλλα την επομενη φορα καλο θα ειναι να της το θυμισω απο την αρχη.
Δεν πειραζει της λεω το πιο πιθανο να μην σου πω τιποτα της ειπα και της γελασα και αφου γελασε και αυτη με ξαναχαιρετησε και εφυγε απο το δωματιο.
Εκανα τωρα και εγω το μπανακι μου και αφου ντυθηκα και ετοιμαστηκα εφυγα ,στην πορτα η ευγενικη υπηρεσια με χαιρετισε και με ευχαριστησε και αυτη με τη σειρα της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 26, 2011
Όνομα κοπέλας
Μπέτυ
slave1975
Μέλος
Εγγραφή:
21 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού