Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 153 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Αυτη η γαμημενη κατασταση εχει χτυπησει την τσεπη μου για τα καλα και απο τα ψηλα στα χαμηλα οσο παμε, παμε λοιπον στο μεταξι για ενα απλο ξεκαυλωμα, με 10 ευρω ομως δεν εχεις να περιμενεις τιποτα σπουδαιο αλλα μονο τυπικες υπηρεσιες.
Το σπιτη βρωμαει βοθριλα μολις μπεις, κλεισουρα και οτι αλλο μπορεις να φανταστεις.Ηθελα με ολα τα καλα στον κοσμο να χυσω καπου και οχι να περασω ομορφα, απλα να αδειασω διοτη δεν αντεχα αλλο και πηγα σε αυτο το βρωμοσπιτο του μεταξουργειου που γαμας με 10 ευρω.
Τελοσπάντων ξερω τι περιμενει ειπα πριν μπω μεσα, με βαζει στο δωματιο η τσατσα, που οταν μπηκα επιασα την μυτη μου, κριμα λοιπον που δεν βρηκα ενα μανταλακι εκει διπλα να σωσει την κατάσταση.
Δεν αργησε μετα η ρωσιδα,μετρια σε εμφανιση, με αρκετα κιλα,ξανθια , απο ρωσια ειναι, ξανθια θα ειταν.
Ξεκιναει μια μετρια πιπα με πολυ δοντι ,οταν ομως εγω ζηταω καμια φορα σε ωρεες κοπελες να γυρησουν να θαυμασω τα οπισθια τους γυρνανε αν τους το πω εγω, αλλα αυτη τη φορα γυρησε χωρης να πω τιποτα, και ηρθε μια μποχα, συνδεση ψαριλας-γρασου-και πλαστικου μαζι,τελεια περασα. Την γυρναω λοιπον στα 4 ,οπου εκει την κρατησα για παρα πολυ ωρα μεχρι επιτελους να κατεθεσω εκεινο το υγρο που με βασάνιζε για ωρες.
Μαυρο λοιπον, αυτες οι περιπτωσεις ειναι εκτακτης ανάγκης, δεν θα περασεις ποτε καλα εδω,επεισης ειναι πακι-σπιτη Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

κυκλοφορουν παρα πολοι εκει, ηρθα σπιτη μου και εκανα μπανιο με οτι αντιμικροβιολογικο βρηκα μπροστα μου Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 23, 2011
Όνομα κοπέλας
Σοφία
Υπηρεσίες
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού