Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 128 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Απο οτι δειχνει το προσωπο της, η Εσμεραλδα ειναι milf. Ομορφουλα θα ελεγα, γυρω στο 1,65 και συμπαθεστατη. 100% επαγγελματιας. Σωμα με υπεροχη την αφη και την αισθηση θηλυκοτητας, και προ παντων πολυ καθαρο. Εγκαρδια, ευδιαθετη, τρυφερη, συνεργασιμη. Απο υπηρεσιες τα παντα ολα, εκτος απο ακα, και γλ. αρχ. Πολλα φιλακια, χαδακια, αγκαλιτσες, σου προκαλουν πολλη εντονη ερωτικη προδιαθεση. Με λαχταρα την αγκαλιαζα και την φιλουσα, δεν μου εκανε καρδια να την αφησω απο τα χερια μου. Αλλαξαμε πολλες στασεις και τελος κωλαρακι. Εδω θα σταθω... Για να μην πω η πιο τιμια απο ολες και φανω υπερβολικος, θα πω οτι ειναι αναμεσα στις κορυφαιες του ειδους. Και σημειωτεον οτι ηταν η πρωτη μου επισκεψη στην κορασιδα. Τελος δυστυχως δεν υπηρξε για δυο λογους. Πρωτον γιατι η μικρη μπηκε στο δωματιο γρηγορα και δεν προλαβα να ουρησω, και η μικρη αρχικα ενοχληση,δυστυχως εξελιχθηκε ραγδαια και κοβομουν, και κατα δευτερον (το κερασακι), ξεχασα να κλεισω το κινητο, και το γαμ.... κτυπησε, οποτε μοιραια, της ζητησα ευγενικα να σταματησουμε. Αναμενονται αναριθμητα επεισοδεια, γιατι η κοπελα πραγματικα το αξιζει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 23, 2011
Όνομα κοπέλας
Εσμεράλδα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
46
Likes:
0
Πόντοι:
231
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού