Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Άλλη μια επισκεψη λοιπόν σημερα το πρωι στο σπιτακι που φιλοξενεί τα μιλφάκια, αλιονα, αντριαννα και τα σχετικά.
Αυτην την φορα ειταν η γνωστη μιλφαρα, η Αντριάννα. Αγεραστο κορμι, οσο περνανε τα χρονια η ιδια παραμένει, ομορφη για την ηλικια της.
Τελοσπάντων δεν το περιμενα και πολυ με το εισιτηριο στο χερι , το εδωσα στην τσατσα για να με οδηγησει στο δωματιο.Περιμενα για αρκετη ωρα, μιας και η συγκεκριμένη εχει παντα κοσμο, οποια ωρα και αν πας, γιαυτο εβαλα και αυτον το τιτλο.Τελοσπάντων, μολις μπαίνει αντιλαμβάνετε οτι την εχω ξαναεπισκεφτει, και αρχηζει τα μελια,αρκετα καλα προκαταρκτικα, πολυ ζεστη γυναικα, σε κανει να αισθάνεσαι ανετα, οτι δεν εισαι σε ξενο χωρο, αλλα σε δικο σου. Ξεκιναει μια πιπα ,με καποτα αυτη τη φορα αλλαξα λιγο γνωμη, πολυ καλη, με τραβαγε πρως τα πανο και τον ρουφουσε ολο. Ηθελα αυτη τη φορα για τελείωμα να καταθέσω στα βυζια της, καναμε μονο μια σταση μεγαλης διάρκεις την ιεραποστολικη, και τιποτα περισσότερο. Στο τελος της ζήτηση να μου την παιζει με τα βυζια της, για 2 λεπτα απολαυσα η μαλλον ο πουτσος μου τα βελουδινα μαστάρια της, μεχρι που τελειωσα και πιτσιλισα λιγο το φανελακι μου.Ηρθε ευγενικα και με σκουπσε. Πολυ ευγενικη ρε παιδι μου, σεβεται παντα αυτο που θες και το κανει με μεγαλη ευχαριστηση, τελοσπάντων, καποια στιγμη θα την ξανατιμήσω, ειναι στην λιστα τον μιλφ... για αλλη μια φορα σταθερη αξια.... Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 21, 2011
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού