Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 108 10
Sex Studio 215050
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
επίσκεψη στη villa σαββατο απογευμα με τον κολλητο μου.
απο τα 3 σπιτακια ηταν ανοιχτο μονο το ενα το οποιο ειχε 2 κοπελες μεσα την Ελενα και μια αλλη της οποιας δεν συγκρατησα το ονομα.
προτιμαμε και οι 2 την Ελενα.
μπαινει πρωτα ο φιλος και εγω περιμενα στο αλλο δωματιο.
επι του θεματος.
η ελενα εμφανισιακος ειναι πολυ ωραιο μουνι μαυρομαλλα 170+ με πολυ μεγαλο φυσικο στηθος μεγαλες ρογες και πολυ ωραια κολαρα.
ωραιο προσωπο,ωραια επιδερμιδα .γενικα ειναι απο τα μουνια που αν την εβλεπες καπου εξω με κολλητο τζιν και μπλουζακι θα εκανες σαν τρελος να την γαμησεις.
εδω ομως τελειωνουν ολα τα θετικα.
μπαινει μεσα βγαζει μονο το σουτιεν και καθεται διπλα.αρχιζει να τον παιζει λιγο βαζει προφυλακτικο και αρχιζει το πιπωμα.καλη πιπα αλλα με το που πηγε να μου σηκωθει σταματαει σηκωνεται και περνει την αλοιφη απο το κομοδινο και λεει ελα.εγω δεν ειχα φτασει ουτε στο 60% απο στυση.μου λεει πως θες?λεω ελα απο κατω.τον παιζω μονος μου να μου σηκωθει για να τον φτασω σε σημειο να μπορει να μπει και παω να τη σηκωσω τα ποδια για να τον βαλω.
μου λεει με υφος νευριασμενο:ακου να δεις εδω δεν θα κανουμε γυμναστικη. τρωω το πρωτο ξενερωμα αλλα το γεγονος οτι ειναι ωραιο μουνι το παρακαμπτω και προσπαθω να συγκεντρωθω για να τον βαλω.της αφηνω το ενα ποδι και κραταω το ενα σηκωμενο. μου λεει με το ιδιο υφος:δεν καταλαβες τι ειπα? τελος παντων αφηνω και το αλλο και παω να τον βαλω μισοσηκωμενο.τον βαζω και με τυλιγει με τα ποδια της για να μην μπορω να κανω διαδρομη να την γαμησω.ισα ισα χαζοκουνιομουν.το αποτελεσμα ηταν να μου πεσει.τραβιεμαι και μου λεει κατσε να στον παιξω.καθεται διπλα σε σταση γιογκας και αρχιζει να τον παιζει.επιανα τις βυζαρες της και αρχιζει να μου σηκωνεται.εκει που ειμαι ετοιμος της λεω ελα στα 4.στηνεται στα 4 και τον βαζω.με τον που τον βαζω βαζει το χερι αναμεσα στον πουτσο και το μουνι της και εκτος αυτου εστριβε και προσπαθουσε με το ενα κολομαγουλο να με κραταει σε αποσταση να μην μπορω να κανω μεγαλη διαδρομη (μπες-βγες).προσπαθω να την κεντραρω και στριβει κι αλλο.στριβω κι εγω λιγο στριβει κι αυτη.αν το συνεχιζα θα καναμε 360 μοιρες στροφη πανω στο κρεβατι.προσπαθω να συγκεντρωθω και της λεω να παρει το χερι.μου λεει :δεν γινεται ελα σιγα σιγα να τελειωνουμε.
ημουν στο οριο να μου πεσει και να το σταματησω αλλα το γεγονος οτι ημουν φουλ καυλωμενος απο πριν σε συνδυασμο με το γεγονος οτι ειναι ωραιο μουνι συγκεντρωνομαι και με πολυ μικρες και απαλες κινησεις καταφερα να χυσω.
συμπερασμα:η γκομενα εκτος απο παρουσια δεν λεει τιποτε αλλο.ειναι η απολυτη ξεπετα.
τσαμπα τα λεφτα που εδωσα.καλυτερα να τραβουσα μια μαλακια παρα να γαμησω αυτη.απο τα χειροτερα γαμησια που εχω κανει με πουτανες.
δεν φταιει ομως αυτη φταιμε εμεις οι μαλακες που τις πληρωνουμε χωρις να μας προσφερουν τιποτα.
με τετοιες υπηρεσιες η συγκεκριμενη δεν θα επρεπε να εχει ουτε ενα πελατη.
Υ.Γ το ιδιο γαμησι εκανε πανω κατω και με τον φιλο μου.φυγαμε και οι 2 εντελως απογοητευμενοι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 19, 2011
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού