Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 279 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είχα διαβάσει τις αντικρουόμενες κριτικές για αυτή την κοπέλα και αποφάσισα να την επισκεπτώ για να κρίνω προσωπικά. Η Μικαέλα έχει κατά τη γνώμη μου από τα πιο γλυκά πρόσωπα των κοριτσιών της περιοχής. Είναι ψηλή και εντυπωσιακή. Αλλά όταν έβγαλε τα ρούχα φάνηκε ένα σώμα πιο χαλαρό από ότι περίμενα (σε αυτό συμφωνώ και με προηγούμενους συναγωνιστές). Επίσης, αλήθεια είναι ότι πάει να σου βάλει το προφυλακτικό σε πεσμένο όργανο, φανερά βιαστική. Το έκανε και σε μένα, αλλά της ζήτησα να περιμένει να μου σηκωθεί πρώτα. Έχει όμως και προταιρήματα:
1. Σε αφήνει να πάρεις πρωτοβουλίες αν το ζητήσεις.
2. Επιτρέπει χάδια και φιλιά σε όλο το σώμα.
3. Κάνει αρκετά καλή πίπα.
4. Είναι ευχάριστή και χαμογελαστή.
5. Δείχνει έμπειρη και σωστή επαγγελματίας.
Της ζήτησα πισωκολητό και δεν το μετάνιωσα. Έχει φανταστικά οπίσθια και έτσι τελείωσα. Όση ώρα ήμουν μέσα της, κουνιόταν ρυθμικά, έβγαζε μικρές κραυγούλες (όχι απαραίτητα ψεύτικες) και μου χάϊδευε τα μπαλάκια. Γενικά, κάνει καλό σεξ για επίπεδο μπουρδέλου. Μη ζητούμε στα μπουρδέλα υπηρεσίες στούντιο ή σιτιτούρς. Ο χρόνος παραμονής στα μπουρδέλα είναι 5 λεπτά, τα οποια με την κοπέλα αυτή τα ξεπεράσαμε κατά πολύ. Δεν μπορείς να ζητάς χρόνο 20 λεπτών. Αυτό γίνεται (και αν γίνεται) σε στούντιο (και όχι σε όλα).

Καλή τύχη σε όλους!

Υ.Γ. Στα αρνητικά αυτού του ιδρύματος είναι τα βρώμικα δωμάτια. Στο μεταξουργείο υπάρχουν καλύτερα. Κάτι πρέπει να γίνει με αυτό. Δεν μπορεί να είναι και ωραίο το δωμάτιο και ωραία η κοπέλα?

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 19, 2011
Όνομα κοπέλας
Μιχαέλα
giannos69
Μέγας
Εγγραφή:
13 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
2.121
Πόντοι:
3.875
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού