Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.7 49 10
Τσόντες 123870
Γενική βαθμολογία
 
1.8
Γυναίκες πορνοστάρ
 
2.0
Άνδρες πορνοστάρ
 
2.0
Σενάριο/Σκηνοθεσία
 
2.0
Ποιότητα εικόνας/ήχου
 
2.0
Γενική βαθμολογία
 
1.0
Καταρχην, μαλακιστηρια του bourdela.com που διαβαζετε αυτην την κριτικη. Σας γαμω το σπιτι προκαταβολικα. Σε εναν πιο επεξηγηματικο τονο, θα ηθελα να διευκρινισω γιατι εβαλα 2 σχεδον σε ολα τα κουτακια για την βαθμολογηση της σκατομαλακιας που ειδα. Σε προηγουμενη μου κριτικη, στο laura does loutraki, εβαλα 1. Κριμα. Το ενα φανερωνει μοναδικοτητα. Μεγαλη μαλακια. Σε καποια στιγμη, σκεφτηκα οτι θα επρεπε να υπαρχει μηδεν ως επιλογη. Αλλα και παλι το μυαλο μου λειτουργουσε σκεφτομενος το βοθριλικι που μας περιτριγυριζει και η κριση μου ηταν θολωμενη. Το μηδεν ειναι σημειο αναφορας. Δεν γινεται να βαλουμε μηδεν σε κατι που μας κανει να θελουμε να σκοτωσουμε τους απογονους μας για να μην βρεθουν στην θεση να δουν καποια μερα αυτην την πιπα.

Ετσι λοιπον, εβαλα 2αρια. Μια δευτεραντζα. Σε μια φαση, ετσι οπως την εβλεπα, μου ηρθε μια αναγουλα. Θυμηθηκα καποια στιγμη παλιοτερα στη ζωη μου που ειχα παει σε ενα μπουρδελο στο Μεταξουργειο. Κωλιλα ( οχι σκατιλα, κωλιλα, εχει διαφορα ), χλωρινη κλινεξ, και 15 κιλα αρωμα τραγουδιαρας εθνικης οδου. Μου ξυπνησαν στιγμες στην Κεφαλοννια σε ενα νυχτερινο μαγαζι ενος θειου μου, που πηρα τρια ουισκι και τα τρια ηταν διαφορετικο χρωμα μεταξυ τους. Εκει τραγουδουσε μια τυπισσα που μακαρι να μην την ειχα δει ποτε μου. Ηταν λες και ειχε βγει ζωντανη απο το παιχνιδι του jigsaw και πηρε θαρρος απο την επιτυχια της και ειπε να παιξει και αυτη λιγο με τις ζωες μας και βγηκε να τραγουδησει το σκουπιδι.

Μια εμετιλα, ενα πραγμα σαν να φιλοξενεις μουσουλμανους που κανουν ολοι μαζι μπανιο για να εξοικονομησουν νερο. Γιαυτο και η βαθμολογια σε ολα τα σημεια παιρνει δυο. Εκτος απο την γενικη βαθμολογια, που παιρνει ενα. Εκει ναι, ειναι μοναδικη αυτη η τσοντα. Ειναι η μοναδικη που με εκανε να θελω να κλαψω που ειμαι ανθρωπος. Που δεν με απεβαλε το μουνι της μανας μου πριν την ωρα μου. Κριμα.

Μολις εριξα ενα ζουμερο κλανιδι. Ισως εφυγε και λιγο ζουμι. Το δωματιο εχει χασει την φυσικη του υγρασια και μετατρεπεται σε θαλαμο αεριων. Ακομα και τωρα ομως, νιωθω πολυ καλυτερα απο οταν ειδα αυτη την μαλακια. Μωρη μαλακω Τζουλια, σου μαθανε τοσα πραγματα οι γονεις σου. Ενα γαμημενο καβλι δεν σου μαθανε να παιρνεις σωστα? Τι διαολο ρε.

Μολις εχεσα. Δεν αντεξα. Ειχα παραγγειλει κινεζικο και το χλαπακιασα σαν γαμημενος πουστης. Το σκατο πλυμμηρισε την τουαλετα και η μποχα εφτασε μεχρι την εξωπορτα. Ακομα και ετσι, η μποχα που αισθανθηκα οταν εβλεπα την γαμημενη να τον παιρνει απο δυο μαυρους, ηταν λιγοτερη.

Μια συνεχιζομενη σκατιλα διεπει την μαλακισμενη αυτη εταιρεια που νομιζει οτι φτιαχνει τσοντες. Οποιος εχει διαφορετικη αποψη ας κολλησει η ψωλη του και η κωλοτρυπιδα του ερπη και κονδυλωματα. Χανω τον ειρμο της σκεψης μου και αυτο γιατι μου ερχονται σκηνες απο την ταινια αυτη υποσυνειδητα και με διαταρασσουν. Ακομα και εγω εχω ελατωματα, φοβιες που δεν μπορω να ξεπερασω. Αυτη η τσοντα με φοβισε. Με εκανε να αισθανθω οτι ισως μια μερα γινω ανθρωπος και οχι το σιχαμερο σκουπιδι που του αρεσουν οι σωστες τσοντες που γαμιουνται με την ψυχη τους.

Η Τζουλια δεν θα γαμηθει ποτε με την ψυχη της γιατι δεν εχει ψυχη. Πολυ απλα. Αν εμενα μια φορα γεμισε ο καμπινες με ρευστο σκατο λιγο πριν, της Τζουλιας το μυαλο και η υπαρξη οριζεται απο αυτο το πραγμα. Μια καφε ουσια που σε κανει να θες να ξεχασεις οτι υπαρχεις. Το χεσιμο ειναι ιερο πραγμα και δεν γινεται οταν χεζεις να σκεφτεσαι τι θα γραψεις σε αυτη την κριτικη.

Ηττηθηκα κατα κρατος. Με νικησε η μαλακια του Σειρηνακη, οι ψωλες των μαυρων, και η στενη τρυπα της Τζουλιας. Γαμω το καντηλι σας, αν δεν προκειται να χωρεσει το ματσουκι του τυπου στον κωλο της, γιατι δεν το κοβετε στο μονταζ ρε? Ενα γαμημενο φως ρε μαλακες. Υποφωτισμενη καργα η μαλακια σας. ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΓΑΜΙΟΛΑ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΗΣ. Δεν ειναι το χοτελακι που κανει τις βιζιτες της. Εδω μιλαμε για παραγωγη πολιτισμου. Η τσοντα ειναι πολιτισμος παλιογαμημενοι μαλακες. Οσοι διαβαζετε και διαφωνειτε, σκεφτειτε ποσο καλα εχετε νιωσει με μια μαλακια που παιξατε υστερα απο θεαση τσοντας και ελατε να με βρειτε να μου πειτε οτι μια καλη τσοντα δεν ειναι πολιτισμος. Σκουπιδια, βρωμιαραιοι, ποντικια του υπονομου.

Οι καλικαντζαροι φετος τα Χριστουγεννα δεν προκειται να εμφανιστουν. Φαγανε τα σκατα τους και ψοφησανε. Ειδανε την μαλακια της Σειρηνα entertainment και ειπανε οτι δε θα ανεβουν στη γη να μας σπασουν τα αρχιδια γιατι μας εχουν πλεον για νεκρους. Γαμημενοι καλικατζαροι. Μακαρι να ειχατε δικιο.

Πουτανα Τζουλια, την επομενη φορα, φροντισε η σκονη που θα εχεις παρει, να ειναι απο κανα γραφειο η καμια συρταριερα τελειωμενη μπαζοπλυστρα. Οχι απο τον τελευταιο Πακη. Ετσι ισως καμια μερα μαθεις να γαμιεσαι και να σου γινει η μητρα τουμπανο απτην ψωλη που θα μαζεψεις. Τωρα δεν νιωθεις, και δυστυχως οι αγιοι μαυρικιοι που σε γεμισανε με κρεας ξενερωσανε και ειπανε να πανε να γαμησουν το αλλο το βουρλο την Βαβατση. Αμα αρχισω τις χριστοπαναγιες, θα με πουν και βλασφημο. Οι γαμιοληδες που κανουν το σταυρο τους μονο οταν βλεπουν κανεναν μηχανοβιο αποκεφαλισμενο στο δρομο απο διερχομενο αμαξι. Γαμω τον ταφο σας ημιπουστες.

Μια δυσφημιση για την χωρα, ενα υπερτιμολογημενο νουφαρο. Μια λιμνη με χυσια, γυρινους που ποτε δεν θα γινουν βατραχοι, και ενα ματσο κοπρολαγνους που καθονται και βλεπουν τις μαλακιες του Σειρηνα.

Σε μια φαση, βλεποντας την ταινια "Οι ξαδερφες" ειχα μια ελπιδα πως θα βελτιωθει το πραγμα. Αλλα οχι. Κοπρια και κατσικιλα. Εχετε μυρισει ποτε καμμενη τριχα απο κατσικι ρε μαλακες? Εχω μυρισει εγω. Η ταινια σας βρωμαει περισσοτερο ακομα και απο αυτο. Αγελαδαρηδες των βορειων προαστιων. Γαμω το μνημα που θα σκεπασει το κουφαρι σας, με κανετε να θελω να βγω στη Συγγρου και να κοψω την πουτσα απο ολα τα τραβελια που κυκλοφορουν. Μην τυχει και καποια στιγμη στη ζωη τους γαμησουν την Τζουλια και απο τραβελια γινουν νεκροφιλα ζομπι.

Βρωμοπουσταρες.
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
16
Πόντοι:
5.775
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού