Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 45 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Σάββατο πρωϊ και λέω ας κάνω το γούτο μου. Μου συστνηνεται Αμέλια, από Ρουμανία. Κοντή γύρω στο 1,55 σε ψηλα τακούνια μαύρα μακυά μαλλιά, γεματά προς χοντρά μπούτια, μικρός αναλογικά κόλος, 3αρη βυζί, χοντρε χειλάρες. Ηλικία 40++. Δεν την λες όμορφη αλλά σίγουρα επιθυμητή προστυχόφατσα για κάθε milf-α.
Πολύ διαχυτική στο σαλόνι, να το κάνει ο θεός, κάθεται στα πόδια σου, σε φιλά στον αέρα από κοντά, σε χουφτώνειτον πούτσο κι σε αφήνει να την χυφτώσεις.
Με πύθει κα παιρνάω, παίνωντας το 30άρη. Στο δομάτιο, ότι χειότερο εχώ δει στην ζωή μου 2,3 Χ1,6 m, απορώ πως χωράει κρεβάτι έκει μέσα και νυπτήρας για να μου πλήνει τον πούτσο. Φιλάκια με κλειστά χειλάκια, τουλάχιστον με μένα άπειρα. Πίπα γυμνό, μέτρια θα έλεγα, δεν μπορεί να το πάρει όλο μέσα, ούτε γλείφει αρχίδια. Μουνάκι ξυρισμένο με γραμμούλα με τιχούκες στην μέση. Τις το φιλάω και λέω ας την γκαυλώσω, ευτυχώς δεν βρήκα τζελ, αλλά δυστυχώς μια μπόχα, Γιατί βρε Αμέλια τις λέω? Κάνεις και μια δουλεία στην Ελλάδα, γιατί δεν τιμά τα λεφτά που κονομάς? Δεν μου απαντά, απλά φιλιά στο στόμα, αποτραβιέμαι αν και το μουνί από τις μεγαλύτερες είναι η αδυναμία μου.
Στο σεξ μέτρια πράγματα. Τα κάναμε όλα, από επάνω "πονούσε" αν και δεν το έλεγε, οπότε δεν τα έδωσε όλα. Από πίσω καλή΄, με χούφτωμα στα 3άρια βιζιά αλλά και τις μπουτάρες. Ο κόλος αναλογικά μικρός, δεν τον χάρικα γαμώτο, για να έχω όρεξη να τον ξεσκίσω να βγω από μπροστά. Από κάτω(ιεραποστολικό) καλή αλλά μουνί πηγάδι.
Η γενική εντύπωση μου είναι ότι βιαζόταν να φύγει αν και έκανε τα πάντα "αβίαστα". Το μόνο που γούσταρε ήταν τα φιλιά.
Γενικά συστήνεται μόνο για μιλφάκιες που γουστάρουν τις κοντο-πούτανε γριες και δεν έχουν πολλές απαιτήσεις στο σεξ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 19, 2011
Όνομα κοπέλας
Αμέλια
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
8 Απρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
97
Πόντοι:
376
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού