Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 304 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 560153
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Ντενίσσα είναι μια μελαχρινή ρουμάνα, αδύνατη με ωραίο σώμα και πονηρή φατσούλα...πολύ γλυκιά και τρυφερή...με φανταστικό βυζάκι (τρελένεσαι να το γλύφεις) και κωλαράκι (θέλεις να το γαμ.....). Την είχα δεί στο σάϊτ (οι φωτο είναι αληθινές και πρόσφατες) και πήγα συστημένος! Το στούντιο πάνω στην πειραιώς απέναντι από το Πρακτικερ - κάνεις μπαμ όταν μπαίνεις μέσα, αλλά εμένα αυτό δεν με απασχολεί ιδιαίτερα. Μόλις βλέπω τη μικρή μπαίνω στο δωμάτιο χωρίς δεύτερη σκέψη. Επιλέγω το απλό των 50 ευρώ (η τσατσα ούτε κρύο, ούτε ζέστη). Το δωμάτιο πολύ καθαρό με σφραγγισμένη πετσέτα, νιπτήρα και ντουζιέρα.
Πριν προλάβω να ξεντυθώ μπαίνει η μικρά με χαμόγελο. Γίνονται οι συστάσεις, ξεντυνόμαστε και ξαπλώνουμε μαζί...προκαταρκτικά μπόλικα χωρίς βιασύνη...το μωρό συστήνεται πλήρως για πιπινιάρηδες! Αν και ήμουν έτοιμος από την αρχή, παίξαμε αρκετά πριν μπώ μέσα της. Η πίπα της πολύ καλή με χρήση της γλώσσας, χαλαρή χωρίς να βιάζεται. Το νιμού της στεγνό πριν βάλει λίγη κρέμα (είχε δίκαιο ο συναγωνιστής mysterious που έγραψε σχετικά παλαιότερα και γενικά συμφωνώ μαυτόν). Ξεκινήσαμε με πισωκολλητό (είναι η καλύτερή της στάση νομίζω), συνεχίσαμε με ιεραποστολικό (σε κοιτάει με ένα βλέμμα που δεν βιάζεσαι να χύσεις) και τελειώσαμε με πίπα γιατί αποκλείεται να τελείωνα διαφορετικά...γενικά άργησα αρκετά να χύσω, αλλά μπράβο της που με περιποιήθηκε υπομονετικά...αυτή την πίπα δεν θα τη ξεχάσω!
Συνοψίζοντας, με τη Ντενίσσα δεν μπορείς να πεις ότι κάνεις το ξέφρενο γαμ..., αλλά σίγουρα δεν θα σαφήσει παραπονούμενο, γιατί είναι καλοπροαίρετη και το σημαντικότερο ΔΕΝ ΒΙΑΖΕΤΑΙ. Συστήνεται σε πιπινολάτρες που αργούν να τελειώσουν!
Γειά σας φίλοι μου και καλή σας ημέρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 17, 2011
Όνομα κοπέλας
Ντενίσσα
giannos69
Μέγας
Εγγραφή:
13 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
2.121
Πόντοι:
3.875
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού