Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 22 10
Sex Studio 45346
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Total recall που λετε Μεγάλο χαμόγελο
Ημουνα μεταξύ Στεφανίας στο Σερβίων και Αννας-Μαριας στο Χαλκιδικής.Τελικά με κέρδισε η Αννα-ΜαρίαΣπασίκλας
Πολυ καιρό ειχα να τη δω.Αλλαξε.Σαν να αδυνατισε αλλα το φυσικο βυζι παραμένει εντυπωσιακο με την ιδιαίτερα γευστική καβλορόγα της!Ειχε και αλλη μια κοπελα νταρντανα απο Βουλγαρια αλλα δεν θα το ρισκάριζα.
Η τσατσα τσεπώνει 100μπαλο για να κανω σπλιτς σπλατσ στο τζακουζι με το μωρο!Περιμενω καποια ωρα να μου ετοιμάσουν το τζακουζι.Δεν θυμάμαι να έχω ξαναπάρει τζακουζι οπότε ήταν κατι καινουριο για μενα.
Το δωματιο απο τα πολύ καλά που εχω παει.
Οταν ολα ηταν ετοιμα αρχισε η τσοντα με πρωταγωνιστη εμενα Γλώσσα και σκηνικο το τζακουζι.Μεσα στη καβλα η Αννα-Μαρια αφου αναλύσαμε τους λογους που με ειχαν κανει να απεχω για λιγο καιρο απο το αθλημα αρχισε να με τριβει και να μου κανει μασαζακι.Αντι να χαλαρωσω Money Mouth καβλωσα και εκεινηεπειδη το καταλαβε μου αρχισε το κλαρινο!Απιστευτη οργανοπαιχτρα!Φυσαει και ξεφυσαει,ρουφαει με μανια και φτυνει εβλεπα το τρενακι μου να βαζει βαγονια και να αυξανεται καθως τον εγλυφε με μανια μαζι με τα γιδια-μυδια-αρχιδια!Εκπληκτικη!
Σταματαμε λιγο και παμε να πλατσουρισουμε!Επαιζε συνεχως με το τρενακι και εγώ εγλυφα με μανια τις σαπουνισμένες ρογες της που ειχαν γινει ΝΑ! με το συμπαθιο!Φοβερη η αισθηση να το κανεις στο τζακουζι.
Την εβαλα για πισωκολλητο.Στηνεται στην μια ακρη και που ανοιγει τα κωλομαγουλα.Εκει κοντεψα να λυποθημησω.Αμαν αμαν θεα!!!Το τρενο κοντευε να σφυριξει πριν καν κανει χιλιμετρα.Στα τεσσερα εκεινη στα ορθια εγω.Το τρενο σφυριζε και τελικα σταματησε αφού τα εφτυσε μετά από μανιώδες σεξ μεσα στα νερα.
Φυσικά γιναμε λουτσα-πουτσα αλλα δεν ειχα ξανακανει κατι παρόμοιο.
Ολικη επαναφορα στο αθλημα και με κολύμβησηΜεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 16, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα Μαρία
Μέλος
Εγγραφή:
2 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
2
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού