Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπερα ξανα σε ολους...
Η κριτικη που θα ακουλουησει πιθανον να ειναι η καλυτερη εμπειρια μου στον χωρο των μπουρδελων ,ξεπερασε ακομη και μερικες που εχω παρει στα στουντιο, και θα αναφερω οτι ειναι καθαρα θεμα χημειας διοτη εχουμε κανει με την συγκεκριμενη κοπελα πραγματα που ειναι παραπανο απο το 20ευρω..
Την κοπελα αυτην την ξαναπηρα πριν μια εβδομαδα, εμφανιση κουρασης και κοποσης, μικρη διαρκεια, και ανανεωση ραντεβου για μια αλλη καλυτερη φορα...


Ειταν χτες ενα ηρεμο βραδακι λοιπον στα δρομακια της φυλης και εγω εψαχνα ειχα το στανταρακι μου παλι της ρωξανα για την οποια εχω ξαναγραψει δυο τρεις φορες απο κατω, αλλα βλεπεις η χημεια και η καλες υπηρεσιες που μου προσφερει δεν σε κανουν να την αποκλησεις οταν πας για τσαρκα.Εκανα λοιπον μια μικρη τσαρκα και βρισκοντας παλι της ιδιες αποφασησα να ξαναπαω με την συγκεκριμενη κοπελα, το σπιτη αυτο εχω να πω πως ειναι αρκετα ανανεομενο, πολυθρονες,φρεσκοβαμενο, δεν θυμηζει με καμια το παλιο ξεπετοσπιτο που ειταν πριν λιγο καιρο
.Αυτο οφειλεται μαλλον στην παρουσια της ομορφης κοπελας που εχει τρελη πελατεια, γιαυτο δεν θα ταιριαζε να δουλευε σε ενα αθλιο σπιτη οπου ειταν πριν, δεν εγεινε τελειο τωρα αλλα σαφος καλυτερο απο πριν.

Μπαινω μεσα, δυο ατομα στο σαλονι που περιμενανε, καθησα χαλάρωσα και περιμενα να σκασει μυτη εφοσον ειταν ακομα στο δωματιο.Με αναγνωρισε η ξανθια τσατσα και μου χαμωγέλασε. Υστερα απο 5 λεπτα κανει την εμφανιση της η ρουμανα τουμπανο πλεον, η οποια εχει φουσκωσει τα βυζια της, το μονο που της εχει απομηνει για να γινει σουπερ σταρ στην εμφανιση ειναι λιγη σιλικονη στα χειλη, και τοτε απο μενα εχει 10.Ξαναλεω, θεικος πατος, βυζια τουμπανο πλεον, ομορφη και προστυχη φατσα ταυτοχρονα, πανεμορφο μελαχρινο σωμα και ποδια ονειρο. Με πηρε χαμπαρι στο σαλονι και με εστιασε το πονηρο της βλεμα πανο μου ενο εγω σαν ντροπαλος που ειμαι με επιασε αμηχανια εφοσον και τα αλλα ατομα που ειταν στο σαλονι ψιλοκοιτουσαν εμενα και ετσι ειπα να ασχοληθω λιγο με το κινητο μου, την κοιταξα παλι μου κουνουσε την γλωσσα της ρυθμηκα και πονηρα, ε στο διαολο δηλαδη ειναι δυνατον να ανισταθω? Οχι, παρεδωσα το εισιτηριο και μπηκα στο μεγαλο και πλεον ανανεομενο δωματιο.Ξεντυθηκα και αφεθηκα στην ηδονικη φαντασια μου. Μετα απο 10 λεπτα σκαει μυτη και η κοπελα,εδειχνε χαρουμενη πλεον που ειμαι σταθερος πελατης της, ανεβηκε κατευεθειαν πανο, φορουσε κατι υπεροχες μποτες που με αφησε να της πειραζω ,μου σηκωνει το φανελακι και αρχηζει να με φιλαει και να γλυφει στην κοιλια μου,συνεχηζει στο στηθος οσπου εφτασε στο στομα μου οσπου ανταλλάξαμε λιγα και ολιγον γλωσοφυλα, δλδ χειλη με χειλη, μου εγλυψε τα αυτια, το λαιμο και σιγα σιγα εφτασε βασανιστικα στο πουλι μου που ειχε ηδη γινει τουρμπο, χωρης να το σκεφτει μου εκανε μια ακάποτη πιπα ονειρο. Τι αρχιδια, τι στο σωμα του πεους ,τι απο πανο, με εκανε να κοιταω τον ουρανο και να λεω > η αντοχες μου λιγοστεψανε και ετσι την παρακαλεσα να αρχησουμε το σεξ που και αυτη ηθελε,ματαια ομως συνεχισε αυτη, γουσταρε να βλεπει να με ταλαιπωρει, ηθελε να υποφερω, οσπου με λυπηθηκε και ξεκινησαμε. Μου φοραει την καποτα και ανεβενει πανο μου. Μεγαλο σφυροκοπημα, ανταλαξαμε πολλες βρισιες, οι οποιες δηλωσε πως την αναβουν,σηκωθηκα πανο και την αγγάλιασα και κουνιομουν μονο εγω, υστερα απο 1 λεπτο καυλωσε και εκεινη, η ολοκληρη εισβολη τους πεους μου εις τον κολπο της σε συν με ενα γρηγορο ταρακουνημα την εφεραν σε εναν οργασμο που και εμενα καυλωσε.
Συνολικα αλλάξαμε 4 στασεις, πηγα εγω απο πισω της οπου δυστηχως δεν μπορεσα να αντεξω διοτη ειχα εξαντληθει ηδη, καναμε μετα 69, αυτη τη φορα με τσιμπουκωσε με καποτα και εγω χαιδευα και δαχτυλονα το μουνι της, το οποιο μυριζε ομορφα , δεν ειχε βαλει καθολου κρεμα,ειταν ριαλ κατασταση. Για τελος της ζύτησα ιεραποστολικο,με το πουλι μου να εχει σηκωθει απιστευτα και αυτην να εχει καυλες και να με παρακαλαει να μπω μεσα της δεν βασταξα και πολυ, ιεραποστολικο σε συνδεση με φιλια ,χουφτματα, , gfe k pse μαζι.Υστερα απο λιγη ωρα οπου ειταν εμφανες οπου πλησιαζε το τελος , μου ζητησε να βγαλω την καποτα να την παιζω και να χυσω στην κοιλια της οπως και εγεινε,την στιγμη που πηγα να φωναξω μου δαγκωσε τα χειλη για να μην ακουστω. Φοβερο τελειωμα. Κατσαμε 2-3 λεπτα μαζι αγκαλια ενο πηγε να με παρει ο υπνος ,σηκωθηκε πλυθηκε και σκουπησε το κατορθωμα μου ,με φιλησε παθιασμενα και με ρωτησε με ναζι αν ξαναπαω,μαλλον μπορει να ξαναπαω, οταν θα εχω τρελες καυλες,για να τα δωσει ολα μαζι μου στο κρεβατι, της επιασα χαιδευτικα το μαγουλο και εφυγε.
Ειταν η καλυτερη gfe εμπειρια μου στον αγοραιο ερωτα, μην πω καλυτερη φαση και με κοπελα που εχω κανει.

Απλα τωρα ειναι δικο σας θεμα αν βοηθησε η κριτικη μου η οχι, με οσες περνατε εσεις καλα εξαιτιας της χημειας που μπορει να αναπτυξετε μεταξυ σας ,δεν περναω εγω καλα, και οσο καλα περναω εγω με καποιες που ταιριαζουμε λογικα εσυ οχι.
Και τα σχετικα που διαβασα για την συγκεκριμενη κοπελα οτι ειναι συφηλιαρα και τα σχετικα αυτα να τα πουν αλλου, οποιος δεν περναει καλα με καποια δεν χρειαζεται να λεει τα σχετικα, απλα μια αρνητικη κριτικη και να μην ξαναεπιστκεφτει την κοπελα αρκουν..

Δοξα το θεο που υπαρχουν τετοιες κοπελες ακομα στα μπουρδελα και δεν εχουν φυγαδεφτει ολες σε στουντιο...
Καλη συνεχεια σε ολους ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 14, 2011
Όνομα κοπέλας
Ρωξάνα
Υπηρεσίες
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού