Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 128 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα απο απιστευτο οφθαλμολουτρο που ειχαμε παει για καφε με gangstaxz δεν ηθελε και πολυ αποφασισαμε να οδοιπορισουμε προς τα κολασμενα σπιτακια μεσημερακι γυρω στη 1. Στοχος μου ηταν να επισκεφτω το Μαρακι μετα τη μετακομιση που εκανε απο το Φυλης 66 οπου το ειχα τιμησει. Η κοπελα ελληνιδα απο Θεσσαλονικη γυρω στα 30 μετριο υψος μελαχρινη, μαυρομαλλα. Με το που μπηκαμε με θυμηθηκε και αρχισε να με καυλωνει και μου τουρλωσε την κωλαρα της και αρχισε να μου κωλοτριβετα. Αφου ειχα γινει πυρκαυλος μπηκα στο δωματιο. Απο καθαριοτητα δεν ηταν και οτι καλυτερο μιας και ειδα νερα στο πατωμα. Μετα απο λιγο ηρθε και μετα απο τα προκαταρκτικα χαδακια ξαπλωσε μπρουμιτα και μου ζητησε να της κανω μασαζακι στα κωλομερια. Εγω φυσικα δεν εφερα αντιρρηση καθε αλλο αρχισα να της τα τριβω και να τα ζουλαω αισθησιακα. Μετα ολιγολεπτη πιπα deepthroat ειχα προσκληση για πισωκολλητο οπου και εγω δεν της χαλασα το χατηρι και μπηκα στα ενδοτερα. Μιλαμε εσκουζε απο τα βογκητα. Μετα αλλαξαμε σταση σε ιεραποστολικο οπου και εγω την κερασα το ζωμο μου. Μιλαμε για πολυ καυλα η γκομενα. Το μονο μειονεκτημα ειναι οτι ηθελε λιγο ξυρισματακι στον τοπο του εγκληματος. Μετα αφου ντηθηκα, βγηκα και με αποχαιρετησε με αγκαλιτσα. Εν τω μεταξυ ημουνα καταιδρωμενος. Με ξεζουμισε η ρουφιανα. Πρωινες ωρες βρισκεις θεση σχετικα ευκολα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 01, 2008
Όνομα κοπέλας
Μαρία
bourdeliaris1984
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Δεκ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
1.034
Πόντοι:
7.775
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού