Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 6 10
FKK/Sauna Club 14834
Γενική Εντύπωση
 
8.0
Μετα απο διαφορα ακυρα που εχουμε φαει κατα καιρους στη Reeperbahn, ειπαμε με το φιλαρακι μου να κανουμε επιδρομη στα ΦΚΚ του Αμβουργου. Στο Atmos πηγαμε με δικο μας αυτοκινητο οποτε δεν ξερω κοστος και δυσκολια προσβασης απο το κεντρο.
Η εισοδος 60 Ευρω, περιλαμβανει φαγητο και μη αλκοολουχα ποτα. Ευγεναστατοι στην εισοδο. Καλοι χωροι, αρκετα ανετοι, εχω καποιες ενστασεις στη διακοσμηση, αλλα ενταξει, μη τα θελουμε κι ολα δικα μας. Υπαρχουν 3 σαουνες στο χωρο για τους λατρεις του ειδους (στη μια επιτρεπεται και το σεξ), εγω δεν ειμαι φιλος και δεν δοκιμασα. Καμμια 15-20 τεμαχια, 3 μαυρες, οι υπολοιπες Γερμανιδες(?), Ρωσιδες, Ρουμανες κλπ. Η ατμοσφαιρα cool οι κοπελλες δε γινονται φορτικες, μαλλον ο πελατης κανει την επαφη. Απο εμφανιση καμποσα 6αρια, λιγα 7αρια και 2 8αρια (αρκετα απασχολημενα!).
Η τιμη του session ειναι 50 ευρω αλλα το ξεσκουφωτο ειναι +20, πραγμα που συνεπαγεται ενα 70αρι για μενα. Πηρα μια Γερμανιδα και μια Ρουμανα, ευγενεστατες με καλες υπηρεσιες και θεωρησα το 200αρι που εδωσα VFM κρινοντας απο τη συνολικη εμπειρια. Καλο περιβαλλον, βλεπεις, μιλας, κρινεις, διαλεγεις.
Φανταζομαι απ οτι διαβαζω οτι τα Oase & Artemis ειναι καλυτερα και σιγουρα θα κοιταξω να τα τιμησω, απαλ το Αμβουργο ειναι πιο ευκολο για μενα και θεωρησα το Atmos κλασεις ανωτερη εμπειρια απο το να ξεπαγιαζω στη Reeperbahn.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Πρόσβαση
Εύκολη

Είσοδος

Η τιμή περιλαμβάνει
Φαγητό

Υγιεινή/καθαριότητα

Δίνουν πετσέτες;
Ναι
Μπορείς να φέρεις δικά σου;
Ναι
Τα αποδυτήρια ήταν
Αρκετά καθαρά

Χώρος/Εγκαταστάσεις

Ο χώρος από άποψη αισθητικής και άνεσης ήταν
Μέτριος

Φαγητό/Ποτά

Το φαγητό ήταν
Μέτριο

Κοπέλες

Ανανέωση γυναικών
Δεν ξέρω (μια φορά πήγα)
Ποικιλία (σε φυλές)
Μεγάλη
Γενικά εμφάνιση γυναικών
Καλή
Συμπεριφορά/ευγένεια εργαζόμενων γυναικών
Καλή
Σεξουαλικές υπηρεσίες γενικά
Καλές
Σύνηθες κόστος γαμησιού
50
Σύνηθες κόστος BBJ (πίπα χωρίς προφυλακτικό)
20

Ανακεφαλαιώνοντας...

Συνολικό κόστος επίσκεψης
200
Σύνολο γαμησιών;
2
Συνολική διάρκεια επίσκεψης
4 ωρες
Θα ξαναπηγαίνατε;
Ναι
redandwhite
Μέλος
Εγγραφή:
9 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού