Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλημερα συναγωνιστες και συνμπουρδελιάρηδες...Χεχε!

πιστευω πως εχετε κοψει τα μπουρδελα λογο οικονομικης καταστασης... αλλα οσο μπορειτε γαμηστε πριν μεινουμε ταπι Γλώσσα

ηθελα ξανα αυτην την φορα να γευτω καποιο μιλφακι και η διδυμου ειναι οτι πρεπει διοτη η φυλης εχει πολλες νεαρες

Μια μικρη τσαρκα λοιπον στην μιλφοοδο της διδυμου και μην βρισκοντας κατι αξιολογο κατεληξα εδω ψαχνοντας για την αντράννα,ξεχασα ομως οτι δεν ειναι εκει απογευματα και ειναι η αλιονα που ειχα ξαναπαρει παλια και ετσι πηγα με την αλιονα.
Τα εμφανισιακα της τα εχουμε πει αρκετες φορες,μιλφονι παραπαν απο 40 με αρκετα πιασιματακια και προστυχη φατσα.
Η ευγενικη τσατσα με οδηγησε στο καθαρο δωματιο στο βαθος ,ξεντυθηκα και περιμενα ,πηγα το απογευματακι κατα της 6-7.
Υστερα απο μια μικρη αναμονη εσκασε μυτη και το μιλφακι οπου με εξεπληξε η μνημη της διοτη με θυμοταν απο μια και μοναδικη φορα που την ειχα παρει... περιεργο..
Τελοσπαντων ανεβαινει κατευθειαν και αρχηζει καποια καλα προκαταρκτικα,διαρκειας 2-3 λεπτων,φορεμα το σκουφι και προσφορα μια πολυ καλη πιπας με διαφορες εναλαγες στην ταχυτητα και στην εισχωρηση , πολυ καλη.
Ενναλαγη δυο κλασικων στάσεω, ιεραποστολικο, και στο τελος για την τελικη κατάθεση ανεβηκε πανο μου και υστερα απο δυνατο σφυροκοπημα ηρθε και το υγρο πυρ..Χαμόγελο ενα καλο σεξ με την μαμα-αλιονα.... 45 δηλωνει, μπορει λιγοτερο μπορει να ειναι παραπανω... τελοσπαντων στο σεξ τα δινει ολα, εκατσε στο δωματιο 10 λεπτα και ποιο πολυ, με φιλησε στο τελος και με αποχερέτησε για το επομενο ραντεβου..
Δεν ξερω αν υπαρξει ξανα,δεν ειμαι και λατρης των μιλφ,αλλα μπορε να μου ερθει φλασια καποια μερα και να θελω να παρω μιλφακη και ισως την ξαναπαρω...
Παντως για τους λατρες που τους αρεσει να γαμουν milf ειναι οτι πρεπει...
Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 12, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού