Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 270 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα συναγωνιστες.. Πρωινη τσάρκα αυτην την φορα σε πολλα σπιτια της φυλης, της φωκαιας και στην αχαρνων. Μεγαλη τσαρκα αλλα μη βρισκοντας κατι το αξιολογο η απογοητευση αρχησε να γινεται εμφανης. Εφτασα σε αυτο το σπιτη που δεν το ειχα δει απο την αρχη της τσαρκας και ειδα μια κοπελα η οποια μου έκανε εντυπωση τοσο εμφανισιακα τοσο και στην συμπεριφορα,αρχησε να μου τριβεται και να με αγκαλιάζει, λεω καμια ξεπέτα θα ειναι που κανει ετσι αλλα επηρεασμενος απο της κριτικες απο κατω ειπα να περασω.Πολυ ομορφη σε εμφανιση,κωλαρα, γλυκο και προστυχο προσωπο αρκετα καλο υψος, και ωραιο σωμα, μελαχρινή.Εδωσα στον τσατσο τα λεφτα,στον ευγενικο γερακο με τα κατασπρα μαλιά και περασα μεσα.
Μια μικρη αναμονη μεχρι να κανει την εμφανηση της η κοπελα, το υποσχομενο βλεμα της στο σαλονι υπηρχε και οταν μπηκε στο δωματιο, ανέβηκε πανω μου κατευθειαν,δαγκώματα, φιλια και χαδια,αρκετα καλη .
Η συνεχεια ειταν ακρως καλη ,ενναλαγη τριων στάσεων, πλαγια, ιεραποστολικα, και τελείωμα με 69 βλέποντας το ομορφο μουνακι της και βαζωντας δαχτυλο,την εκανα να καυλώσει.
Στο σεξ ειταν αρκετα καλη με ομορφη συμμετοχη, ειχα καυλωσει αρκετα με της φωνες της που δεν ξερω αν ειταν ψευτικες η οχι, αλλα της εκανε τελεια...
Ηρθε λοιπον το τελείωμα με 69, με δαχτυλομα σε αυτην .. Ωραια περασα , αξιζε το 20ρικο και ισως καποια στιγμη αν μπορεσω να ξανακανω τσαρκα πρωι,να την ξανατιμήσω...
Καλη συνεχεια σε ολους... Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 09, 2011
Όνομα κοπέλας
Αντριάνα
Υπηρεσίες
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού