Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 16 10
Call-Girls 83523
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ομολογώ ότι επηρεάστηκα πολύ από την κριτική του προηγούμενου που μίλησε για ξεφτίλα. όχι, δεν είχα στο μυαλό μου αγριάδες, αλλά mouthfucking, gagging, ξέσκισμα σούφρας κ.λ. τελικά δεν έγινε έτσι ακριβώς.

η τζετλίν, είναι από σενεγάλη, μιλάει γαλλικά, μέτρια αγγλικά κ αρκετά καλά γερμανικά. λέει ότι ήταν για χρόνια γερμανία. δεν είναι ούτε rihana ούτε naomy cambell. αρκετά ψηλή, γεματατούλα (όχι παχουλή) αρκετά μικρό στήθος σε σχέση με το νταρντανέ σώμα, μεγάλη κωλάρα όπως αναμενόταν, μαλλί τζίβα κ φυσικά κατάμαυρη! φιλική, γελαστή, ράθυμη στις κινήσεις της, μάλλον αδέξια, προσέχει την καθαριότητά της, τακτική με τα μαντηλάκια της τις αλοιφές της. στο τσιμπούκι καλή, χωρίς χεράκια μπόλικο dp κ gagging. στο γαμήσι τίποτα σπουδαίο, κάνει ωραίο στήσιμο στα 4, το παίρνει εύκολα στο καθαρό (αυτή τη φορά τουλάχιστον, βλέπε νίτρο παρακάτω) κώλο της. οι τρύπες τις εντάξει είναι ευρύχωρες αλλά έχω βουτήξει κ σε μεγαλύτερα πηγάδια. τη σούφρα τουλάχιστον ξέρει να την σφίγγει. όσο κ αν ήθελα extreme πράγματα η φάτσα της κ η ευγενική συμπεριφορά της δεν μου το έβγαλε με τίποτα. δεν είναι καθόλου πουτανέ για να σε προδιαθέσει. μυρίζει έντονα αματουριά (καθώς επίσης κ ένα φτηνό άρωμα που φοράνε συχνά βίζιτες του ανατολικού μπλοκ που πάντα με χαλάει). έχυσα τελικά με υγρή τσιμπουκομαλακία όπου ήταν πολύ καλή στο να της τρέχουν τα σάλια πάνω στον πούτσο έπειτα από dp κ να τον αλοίφει με τα χέρια. ήταν επίσης η 1η φορά που γάμισα τόσο μαύρη κ ομολογώ πως μάλλον προτιμώ με διαφορά το λευκό τελικά! το μουνί κ ο κώλος τονίζεται πιο καλά νομίζω στο λευκό χρώμα. στο μαύρο ενσωματόνονται με το σώμα κ κάπου χάνονται.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 07, 2011
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
silverpalm
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
12
Πόντοι:
2.930
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού