Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά τα πολλά καλά λόγια που είχα διαβάσει για τη Λίντα αποφάσισα να την επισκεφτώ. Ποδαρικό στη δεύτερη βάρδια λοιπόν σκάω το 50άρικο και μπαίνω στο δωμάτιο. Το studio σαν χώρος δεν είναι άσχημος, δύο τα μείον. Στα δωμάτια περιορίζεσαι σε μαντηλάκια μια και δεν υπάρχει νυπτήρας ή ντουσιέρα. Επίσης η είσοδος του studio είναι πάνω στο δρόμο και περιμένεις εκεί για να σου ανοίξουν.

Μετά από λίγο μπαίνει η Λίντα τρέχοντας, μια και είχε καθυστερήσει να ετοιμαστεί. Πολύ εντυπωσιακή μελαχροινή με πολύ ωραίες καμπύλες και σιλικονάτο βυζάκι. Με ρώτησε αν με ξέρει και άλλα τέτοια μέχρι να πιάσουμε δουλειά.... Και κάπου εκεί έχασα τη μπάλα, μου κόλλησε τα βυζάκια της στο πρόσωπο. Γούσταρε τρελά το παιχνίδι αυτό ενώ ήθελε και τα σκαμπιλάκια της στο κολαράκι... Και όσο φτιαχνόταν η Λίντα άλλο τόσο φτιαχνόμουν και εγώ. Από τις λίγες κοπέλες που έχω πετύχει και γουστάρει πραγματικά να παίζουν τόσο μαζί της, τα έδωσε όλα στο προκαταρκτικά. Τώρα πότε μπήκε η καπότα και τι παίχτηκε εκεί μην με ρωτάτε, εγώ ήμουν αλλού απασχολημένος... Αλλαγή δύο στάσεων πριν το φινάλε με πολύ καλή συμμετοχή σε όλη τη διάρκεια.

Ένα μόνο θα πω για τη Λίντα Χαμόγελο, άψογη! Φυσικά και θα την ξαναεπισκεφτώ !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 09, 2011
Όνομα κοπέλας
Λίντα
Μέλος
Εγγραφή:
1 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
107
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού