Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 29 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Χαιρετώ όλους τους συναγωνιστές.

Τα καλά με περίμεναν απ' την πόρτα, με υποδέχτηκε η Ντανίελα.

Μια κοπέλα με "γήινη" ομορφιά, τα μαλλάκια κοντά μαύρα για να τονίζουν το όμορφο της πρόσωπο, ωραίο χαμόγελο, χειλάκια για φίλημα. Νομίζω ο καθένας θα χαιρόταν να την είχε δίπλα του...

Καβάλα στα τακούνια το πιάναμε το 1.76m, χωρίς από 1.68 ως 1.70m (δεν της πήρα και μετρα). Το σώμα της αρμονικότατο, "στεγνό" για τα δικά μου γούστα, πολύ ωραίες φυσικότατες καμπύλες ειδικά το στήθος της (2 με 2,5 για εσάς με τις χουφτίτσες, το λέω γιατί χουνφτώνω μπάλλα μπασκετ στο ένα χέρι για τους σχετικούς), η πίσω κίνηση ικανοποιητικότατη. Ας μου επιτρέψει ο προλαλήσαντας συναγωνιστής να διαφωνήσω ώς προς τα άσπρης μαύρης, στην τελική όλα υποκειμενικά είναι...

Μου ανάλυσε με πολλή χάρη και χαμόγελο τα προγράμματα και περίμενα να εμφανιστεί και η δεύτερη κοπέλα, που ας με συγχωρέσει, μου πέρασε τελείως αδιάφορη. Διάλεξα εν ριπει οφθαλμου την Ντανιέλα (50 Euros, κανονικό). Το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο, είχε μπανιέρα, νιπτήρα, πετσέτες, the works, η TV ήταν εφοδιασμένη με κατάλληλο επιμορφωτικό υλικό και απλά περίμενα την είσοδο της κουκλάρας μερικά λεπτά.

Ήταν πολύ γλυκειά, ήρεμη, φιλική και ομιλιτική αντίστοιχα του πόσο ήμουν εγω. Δεν χόρταινα να την φυλάω σε όλα τα μήκη και τα πλάτη του σώματος της. Μου φόρεσε τον σκούφο, μου έκανε μια αριστοτεχνική πίπα αλλάξαμε δύο ή τρεις στάσεις και η σεμνή τελετή πήρε λήξη. Είναι πανόραμα η θέα των προσόντων της κατά την διάρκεια της πράξης λες και λάμπει όλη, η συμμετοχή της εξαιρετική.

Έμεινα πολύ ευχαριστημένος απο το πόσο "ζεστή" ήταν η κοπέλα αλλά και το μαγαζί γενικότερα. Αν αντέχει η τσέπη σας σπεύσατε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 08, 2011
Όνομα κοπέλας
Ντανιέλα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
15 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού