Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.7 49 10
Τσόντες 123492
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Γυναίκες πορνοστάρ
 
2.0
Άνδρες πορνοστάρ
 
7.0
Σενάριο/Σκηνοθεσία
 
2.0
Ποιότητα εικόνας/ήχου
 
6.0
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Τσάμπα λεφτά δώσαμε εν μέσω κρίσης για να δούμε το fake αγγούρι με το όνομα Τζούλια.Ακόμα χειρότερη η τσουντούλα απο την προηγούμενη.Φυσικά το σενάριο έλαμψε δια της απουσίας του.Θα μου πείς τσόντα είναι και ποιός γαμάει το σενάριο?Το ξέσκισμα κοιτάς!Στον τομέα αυτό λοιπόν έχω να πώ ότι δεν έχω βαρεθεί ποτέ έτσι σε τσόντα.Η πρωταγωνίστρια,παρά το γεγονός ότι είναι πολύ όμορφη προσπαθούσε να φανεί σαν την απόλυτη καύλα που τη βλέπεις και χύνεις.Δεν έβγαινε όμως!Κρύα και με άκυρες ατάκες που σε ξενέρωναν.Κλείσε το στόμα σου κοπελιά!Ξέρουμε ότι έχεις κάψει το όποιο μυαλό είχες.Και δεν δικαιολογείται αυτό τα πράγμα που είδαμε,καθώς η τζούλια δεν είναι πλέον ερασιτέχνιδα,αλλά κατά δική της ομολογία πορνοστάρ.Πάντως ο Σειρηνάκης πάει απο τη μια μαλακία στην άλλη.Απο Πετρούλες και Τζούλιες,δήθεν ντίβες και τσοντούδες ολκής χορτάσαμε.Τσόντα που να χύνουμε αβερτα θέλουμε και όχι να κλαίμε τα φράγκα που σκάσαμε.Φυσικά δεν συστήνω σε κανέναν να την αγοράσει,παρά μόνο να επαληθεύσει τα λεγόμενα όλων μας για τα χάλια της ταινίας,με το να την κατεβάσει τσάμπα(θα κλαίει τα λεφτά με μαύρο δάκρυ διαφορετικά).Γιατί για να τη δείς πρέπει να σου τα ακουμπήσουν και όχι να τα ακουμπήσεις.Τώρα βέβαια αν είστε τόσο φαν του παρόντος πονήματος της Τζούλιας,περαστικά!
iceman1988
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
6.970
Πόντοι:
6.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού