Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 36 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η επίσκεψή μου έγινε την Πέμπτη κατά τις 13:00 και αφού με είχε ξενερώσει αφάνταστα η Νάνσυ(με την συμπεριφορά της,βλέπε σχετικό θρεντ για Χανιά),αποφασίζω να περάσω σε αυτόν τον οίκο όπου εργάζεται η Θεσσαλονικιά Μαργαρίτα,μια μελαχρινή κοπέλα,μετρίου ύψους,ωραίο προσωπάκι,μικρό(δυστυχώς)βυζάκι και ωραίο κωλίΓλώσσα.Μετά από μικρή αναμονή στο παγωμένο δωμάτιοMoney Mouth μιας και δεν υπήρχε υποψία θέρμανσης μπαίνει και το μωρό,το οποίο κρύωνε και αυτόΕμμμμ.Ευκαιρία να ξεκινήσει γρήγορα η δράση,λέω από μέσα μου και με ξεκινάει με φιλάκια στο λαιμό,μου πιπιλάει τις ρώγες και αρχίζει να τρίβεται στο εργαλείο μου.Αφού με έχει φτιάξει αρκετά,μου περνάει την περικαυλίδα και μου κάνει ένα αρκετά καλό τρομπόνι(το οποίο έχει περιθώρια βελτίωσης),ενώ την ίδια ώρα εγώ ασχολούμαι με το μουνάκι της(αξύριστο 2-3 μέρες,αλλά συγχωρεμένη από μέναΜεγάλο χαμόγελο).Η προσπάθειά μου για δαχτυλοσκόπηση,απορρίφθηκε από την νεαρά κορασίδα κι έτσι προχωρήσαμε στην μπριζόλα της υπόθεσηςΓλώσσα.Με καβάλησε κατόπιν προτροπής μου κι έδωσε ένα καλό ρυθμό στην εν λόγω πράξη(ταυτόχρονα εγώ πιπίλαγα σε κάθε ευκαιρία και τις δικές της καυλωμένες ρώγες) και η συμμετοχή της ήταν αρκετά καλή,χωρίς υπερβολές στα βογγητάΚουλ.Μετά την γύρισα στα 4,όπου διαπίστωσα ότι η πίσω πόρτα ήταν δουλεμένη αν και σε αυτόν τον οίκο δεν περιλαμβάνεται στο μενούΘυμός.Την σφυροκόπησα για κανα 3λεπτο και κατέθεσα.Μετά πιάσαμε την κουβέντα για κανα 5λεπτο και με αποχαιρέτησε μ'ένα φιλάκι.Σίγουρα μια επιλογή που αξίζει τα λεφτά της,αν κι εγώ προσωπικά έχω έναν ενδοιασμό με το στήθος,αλλά κατα τ'άλλα,όλα υπέροχαΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Υ.Γ:Όταν αποχώρησα η ευγενέστατη τσατσά με κέρασε καραμελίτσα!!!Σαν να φεύγω από επίσκεψη σε οδοντίατρο μου έμοιαζε το σκηνικό και μόλις κατέβηκα τις σκάλες μ'έπιασε νευρικό γέλιο για κανα 10λεπτο.Τέλος πάντων,ας ελπίσουμε να συνεχιστούν οι καλές παρουσίες στα σπιτάκια της Μίνωος...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 03, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαργαρίτα
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.236
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού