Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 157 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Στις τέσσερις τα ξημερώματα μπήκα στο στούντιο και η τσατσά μου παρουσιάζει τη Ρουσλάνα! Τί μουνί ήταν αυτό! Μπαίνω κατ' ευθείαν μέσα στο δωμάτιο, έχοντας διαβάσει και την κριτική του brdlust που την χαρακτηρίζει ως «το αρχέτυπο της καμπυλάτης γκόμενας με πλούσια τα ελέη».. Μπαίνει μέσα και την αγκαλιάζω. Τί αίσθηση ήταν αυτή; Ένα σφικτό αλλά όχι ξερό κορμί, τέλεια αφή, κωλομέρια από σφιχτό ζυμάρι, βυζιά, φτιαγμένα ή φυσικά, αδιάφορο μου ήταν, Κάλβωσα με τη μία. Της τρίβω το μουνάκι, είχε βάλει κρέμα, αλλά τί να την κάνει, που με λίγο τρίψιμο αυτό άρχισε να σαλεύει. Σάλευε από κάβλα; το κουνούσε αυτή από καπατσοσύνη; Το ίδιο μου έκανε, Βογγούσε και έσκουζε. Αποφάσισα να της τραβήξω μαλακία χωρίς σταματημο, μέχρι που να με σταματήσει αυτή. Περνάει η ώρα, δε θυμάμαι πόση, Το απίθανο αυτό καθαρόαιμο φοραδάκι βογγούσε αλλά έκανε το κορόιδο.. δεν έλεγε να με κόψει με τίποτε. Όσο βογγούσε τόσο κάβλωνα εγώ. Είχε ανοίξει τα πόδια της και βογγούσε. Κάποια στιγμή βουτάει τον σιλικονένιο πούτσο που είχε φέρει για σεξ σοόυ, και το χώνει στο μουνί της. Αυτό κράτησε λίγη ώρα, μετά της το βγάζω, και της χώνω το αληθινό. Ούτε πίπα ήθελα, ούτε τίποτε. Μόνο να της το χώσω. Έτσι όπως μπήκε αργά, ένοιωσα αυτό το σκληρό δακτυλίδι από τα καβλωμένα μουνόχειλα. που τρίβει φευγαλέα το λαιμό του καβλιού καθώς αυτό μπαινοβγαίνει και σε τρελαίνει. Τέτοιο πράγμα δεν έχω νοιώσει με πουτάνα. Αφού την γλέντησα λίγο έτσι, και ενώ εκείνη συνέχισε το βογγητό, την γυρνάω πισοκολλητό. Καμμία αντίρηση η γυναικάρα. Μόνο ένα βλέμμα σκέτη λαγνεία ενώ γύριζε. Και χαμόγελο. «Σκίσε με». Δε μου πήρε πολύ να της τα δώσω. Τελειώνοντας γυρνάει και με κοιτάει. Κάνω ένα πείραμα. Σκύβω από πάνω της και της τρίβω κι άλλο το μουνί. Κάθεται σα σκυλίτσα και το δέχεται. Γούσταρα. σε λίγο σφίγγεται κρατάει την αναπνοή της ενας δύο σπασμοι και το μυθικό κορμί χαλαρώνει. Τώρα πάω για ύπνο κατ ευθείαν, μου λέει. Ήμουν ο τελευταίος πελάτης. Ρουσλάνα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 27, 2008
Όνομα κοπέλας
Ρουσλάνα
Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
4
Πόντοι:
80
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού