Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367547
Γενική βαθμολογία
 
3.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ρανια η ξεπετα!! Πως λεμε μαρια η σερβα εεε καμια σχεση. Η κοπελα ειναι η ΑΠΟΛΥΤΗ ξεπετα. Ωραια δεν τη λες αλλα επειδη μου φανηκε παιχνιδιαρα οταν την ειδα ειπα να περασω...
Τι το ηθελα... Φυγανε 80 ευρω αδικα (μιας και ηθελα και ακαποτο Θυμός)
Λοιπον η κοπελα απο κοντα μολις εβγαλε μερικα ρουχαλακια μιας και ηταν στο δωματιο εχει μια γαματη μπυροκοιλια.
Στα ενδοτερα... Μου αρχιζει το γλυψιμο στο οποιο ουτε το κεφαλακι δεν εβαζε καλα καλα μεσα. Μετα απο 1 λεπτο μολις ψηλοσηκωθηκε βαζει προφυλακτικο και παει να ανεβει. Μου λεει δεν μπορω μεγαλο...
Αρχιζω να βριζω απο μεσα μου και της λεω. Οκ δωσε μου τα λεφτα μου φευγω. Μολις το ακουει μου λεει οχι οχι θα σε τελειωσω με πιπα και θα χυσεις στο στομα μου. Λιγο η καυλα μου λιγο η μαλακια μου της λεω οκ. Μου αρχιζει παλι την ιδια τραγικη πιπα βγαζοντας το προφυλακτικο... αλλα δεν την αφησα ετσι της εσπρωχνα το κεφαλι ωστε να παρει περισσοτερο και αν και το τραβουσε πισω δεν την αφηνα. Τον βγαζει λιγο τον παιζει με το χερι και μου λεει οχι χυσει στομα!Money Mouth Τις λεω... με δουλευεις φυσικα???? Πριν λιγο μου ειπες το αντιθετο γι αυτο και εκατσα. Μου κανει καλα... (ξενερωμενη) τεσπα μετα απο λιγη ωρα την εχυσα στο στομα πηγε να τραβηχτει αλλα της πιεσα το κεφαλι ως που εχυσα και την τελευταια σταγονα στο στομα της μιας και δεν μπορουσε να το βγαλει. Μολις της αφησα το κεφαλι φευγει πανικοβλητη και παει και τα φτυνει!
Η κοπελα οπως καταλαβατε οχι για 80 ευρω δεν ειναι (που τα κλαιω) αλλα ουτε δωρεαν. Οι μαλακιες δυστυχως πληρωνονται... και αδρα μαλιστα.
ΜΑΥΡΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΑΥΡΟ ΜΗΝ ΠΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 28, 2011
Όνομα κοπέλας
Ράνια
Μέλος
Εγγραφή:
1 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού