Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488185
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
επιμενω να επισκεφτομαι το εν λογω στουντιο καθως οι κοπελες ειναι "δυνατες" αυτη τη σεζον και οι υπηρεσιες τους βελτιωμενες οσο και τα δωματια οπως εχω προαναφερει..παλιοτερα δεν ηταν ετσι,γι αυτο και δεν το τιμουσα με το χρημα μου αλλα οι καιροι αλλαζουν.αυτα γραφονται σε περιπτωση που καποιος κακοηθης θεωρησει οτι κανω promotion.

επισκεψη με το μηχανακι αυτη τη φορα γιατι με το αμαξι οπως ειπαμε δεν..

η τσατσα αδιαφορη μου φαινεται οχι οτι δεν κανει την δουλεια της αλλα δεν εχει αυτο τον αερα βρε παιδι μου της φιλοξενιας.
anyway κοπελα η σαρα..κοντουλικο αλλα πολυ προστυχο μωρο..με κωλο που κωλαζει,μαυρισματακι,βυζ..ρα φυσικη με καβλωμενη ρογιτσα..και piercings στο προσωπο.(για οποιον γουσταρει προστυχοκαταστασεις).με εφτιαξε αμεσως γιατι μου αρεσουν και τα κοντοπουτανα και τα piercings.η κοπελα πολυ ανετη και ευγενικη ξεκινησε με χαδια στην περιοχη του πεους και φιλια..προφυλακτικο και στοματικο πολυ καλο χωρις να βιαζεται,μικρη χρηση χεριων και φυσικα μετα χωρις χερια με δικη της πρωτοβουλια..μαγκες και τωρα που την σκεφτομαι καβλωνω..δεν την χορτασα.μακαρι να το ειχα αυτο το ξεκωλακι μια ωρα..δεχεται χαδια στην ευαισθητη περιοχη αλλα μονο στην κλειτοριδα, στενο μ..κι που χρειαζεται προσοχη και αγαπηΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο αλλαγη 3 στασεων στο πισωκολλητο εκανα μια εξερευνηση στη πισω πορτα να ελεγξω για επομενη φορα..και τελειωμα τελικα στο στομα της με το condom ομως.μια καλη συνευρεση η κοπελα εχει αερα εξωτερικου και υπηρεσιες εξισου..κοιταξτε να μην την χαλασετε.ΓλώσσαΓλώσσα και μας φυγει.

συμπερασμα..δεν την χορτασα.
παμε γι'αλλα ομως..


Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 02, 2011
Όνομα κοπέλας
Σάρα
adriano69
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
96
Likes:
803
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού