Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 192 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πρωινη τσάρκα λοιπον μετα απο πολυ καιρο διοτη ειμαι φαν της απογευματινης ηθελα να δω κατι διαφορετικο μιας και η απογευματινες ειναι οι ιδιες και οι ιδες ειπα μια φορα να δω αλλες κοπέλες. Δεν θα πω πολλα αυτη τη φορα, μια μικρη τσάρκα , σχεδον τιποτα το σπουδαιο αλλα μου αρεσε αυτη η κοπελιτσα σε ενα ξεπετοσπιτο το οποιο διατηρει τον τιτλο της ξεπετας για τα καλα. Η κοπελα που εμφανιστηκε στο σαλόνι,ομορφη με πεταχτα βυζια μελαχρινη και ομορφο σωμα,συμπαθητικη φατσα. Εδωσε το 20ρικο μιας και δεν υπηρχε καλυτερη εκεινη την ωρα και περασα μεσα. Στο δωματιο δεν αργησε να ερθει, καθολου προκαταρκτικα κατευθειαν καποτα αλλα η πιπα της ειταν αρκετα καλη, βαθια βασικα. Αλλαζουμε και καναμε δυο στασεις, της συνηθησμενες, ιεραποστολικη και doggy. Δεν τελείωσα ευκολα επρεπε να κανουμε αλλη μια δλδ 69 με θεα το ομορφο μουνι της και με πιπα ταυτοχρονα για να χυσω. Η τσατσα αρκετα ενοχληση μου απεφερε διοτη χτυπαγε την πορτα στο 7λεπτο, η κοπελα ομως δεν χαμπάριασε και περιμενε μεχρι να τελειώσω για να φυγει. Εχυσα λοιπν , με χαιρέτησε και εφυγε. Πολυ μετρια εμπειρία,ισως αξιζει για ενα απλο ξαλάφρωμα, αλλα για κατι παραπάνω δεν νομιζω... Ισως ,οχι στα σιγουρα, αλλα ισως ειναι πεταμένα λεφτα..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 01, 2011
Όνομα κοπέλας
Τερέζα
Υπηρεσίες
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού