Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 270 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αλλη μια επίσκεψη στο γνωστο πλεον και ενα απ τα καλύτερα πορνιδια του δρομου Αννα,εφοσον η κινηση ειταν πεσμενη στα αλλα σπιτια και μονο αυτο εχει κινηση παντα οταν παω χρειαστκε να περιμένω πολυ ωρα μεχρι να την καρφώσω. Το σαλονι γεματο,τα δωμάτια γεματα, χαμος οπως παντα για την ομορφη αννουλα, με ειδε στο σαλονι και ηρθε με αγκαλιασε διοτη πλεον ειμαι τακτικος πελάτης της,περιμενα κανα 10λεπτο στο σαλονι μεχρι που εμεινε ενα δωμάτιο για να μπω μεσα επιτελους.Η τσατσα η γνωστη τρελιάρα ευα με τα διαστημικα γαμησια που προσφερουν τα κοριτσια της. Περιμενα συνολικα 25 λεπτα, 10 στο σαλόνι και κανα τεταρτο στο δωματιο, αλλα αξιζει η αναμονη ρε παιδι μου.
Μπηκε φουριοζα μεσα με μεγαλη ορεξη για τρελο σεξ, απορω ρε παιδι μου πως δεν κουράζεται ποτε, κατι θα παιρνει δλδ, αρχησε να με γλυφει στο στηθος ,κοιλια, υστερα αρχησε μια βαθια πιπα οπου εκλεισα τα ματια για να νιωσω την ηδονη,ξεκιναμε με πρωτη σταση οπου ανεβηκε απο πανω ,τον ηθελε ολο οπως μου πε ,αρχησε ενα δυνατο σφυροκοπημα με τρελα βογγητα που καυλώνουν τον καθενα. Επόμενη σταση doggy, εκει καθε φορα την καρφωνω με δυναμη για να την αποτελειώσω, καυλωνει ασχημα το μωρο, με γρατζουναει και με βρυζει συνεχεια.
Τελος για το τελείωμα ιεραποστολικο παλι με δυνατο γαμησι , εντονο εκ μερους της για μια θεικη κατάθεση στην τρυπα της.
Πεσμένα εμφανισιακα, αδυνατισμένη κυριως, αλλα με ορεξη για γαμήσι παντα, λιγα λογακια στο τελος, γελακια και ανανεωση του ραντεβου για την επόμενη φορα, μιλαμε τουρμπο η κοπέλα, γεμάτα τα δωμάτια συνεχεια και οποτε ερχεται η σειρα σου γαμιέται σαν σκυλι, τα λογια περιτα πλεον...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 28, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού