Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 393 10
Sex Studio 351673
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επιστροφη μου στα μπουρδελα σηματοδοτηθηκε απο πολυ κακες επιλογες!Οι τελευταιες επισκεψεις ηταν απο τη κακη στη χειροτερη!
Οι καβλες μου ειχαν βαρεσει κοκκινο και θυμηθηκα το πιπινι Εμιλυ στο 55 Χαμόγελο Αλλα η ατυχια ειναι το αλλο μου ονομα!Σονια βρηκα αντι για Εμιλυ.Η τσατσα με εψησε και μπηκα με 50 ευρο!
Το δωματιο καθαρο με σαπουνι και ντουσιερα αλλα δεν μου χρειαστηκε Μεγάλο χαμόγελο
Το μωρο ηρθε!Εβγαλε τα μαυρα εσωρουχα και εμεινε με τις μαυρες καλτσες!!!Βυζι +++ πολυ ωραιο και με αφηνε να την χαιδεψω και να την περιποιηθω λιγο!Γλυκια φατσα και ομορφο κωλο.Αλλα ηθελε πιο πολλα το προγραμμα για πρωκτικο και δεν ειχαΛύπη
Καβλα η πιπα της!Τα π@@@@@@ μου τα χαιδευε, τα φιλουσε και ενα ελαφρι γλυψιμο το εκανε Γλώσσα Δεν ηταν βιαστικη και με ετοιμασε πληρος.Ο φουτσος μου δεν σηκωνοταν αλλο.Το παιρνει και το βαζει μεσα της!Αρχικα απο πανω αυτη και με τα χερια μου κολλημενα στο βυζι της!Μετα γυρισε σε πισωκολητο και εκει κατεθεσα.Κωλαρα και καλο στησιμο.Το βυζι σουπερ και ολη η φαση ηταν πολυ καλα Μεγάλο χαμόγελο
Δεν λεω ακριβο το στουντιο αλλα τουλαχιστον αυτη τη φορα χαρηκα σιμηγα!Οτι πληρωνεις παιρνεις τελικα Εμμμμ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 29, 2011
Όνομα κοπέλας
Σόνια
residentfuck
Μέλος
Εγγραφή:
26 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού