Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 85 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την πετυχα περιπου μιση ωρα πριν τελειωσει η βαρδια της, γυρω στισ εφταμιση το βραδυ, αλλα εδειχνε λαμπερη , καθολου κουρασμενη και τα μαυρα της εσωροθχα ολοκληρωναν την εντυπωσιακη εικονα που ειχα μπροστα μου.Ειναι απο την Βουλγαρια , περιπου 40 ετων,νεωτερης εμφανισης, ξανθια, με πρασινα ματια,μικρο αλλα φυσικο στηθος και εχει ενα προκλητικο piercing στον αφαλο.
Την βοηθησα να βγαλει τα εσωρουχα τηςκαι αρχισε να με γλυφει και να τριβει τα βυζια της πανω μου.Εδειξε ιδιαιτερη φροντιδα στα αρχιδια μου και αφου μου εβαλε το προφυλακτικο μου εκανε μια καταπληκτικη πιπα.Την εγλειψα και εγω χωρις να αγνοησω το piercing και τα μικρα τατουαζ διπλα απο το ξυρισμενο μουνι της.
Με καβαλησε για λιγο και στη συνεχεια χωρις να αλλαξουμε σταση τον εβγαλε απο το μουνι της και με την δεουσα προσοχη τον εβαλε στον υπεροχο κώλο της .Οπως ηταν καθισμενη πανω στο καυλι μου εκανε στροφη 90 μοιρων κανοντας ετσι μια σταση που δυσκολευομαι να θυμηθω αν αν την εχω δει ακομα και σε τσοντα.Επεστρεψε σστο anal cowgirl και μετα μειναμε και οι δυο ξαπλωτοι ανασκελα με τροπο ωστε τα ποδια μου να ειναι στραμμενα προσ το κεφαλι της και τα ποδια της στο κεφαλι μου χωρισ να εχει βγει ο πουτσος μου απο τον κωλο της.
Ημουν περιεργος να νιωσω τι γευση ειχε αυτη η κωλοτρυπα που ειχα γαμησει με τοσο εντυπωσιακο και πρωτογνωρο τροπο και ετσι την εστησα στα τεσσερα και την εγλειψα . Μ'αρεσε η γευση της.Συνεχισαμε για λιγο με πρωκτικο στα τεσσερα .Μετα απο λιγο μου εβγαλε το προφυλακτικο , μου εγλειψε τον κωλο,ξαπλωσε διπλα μου και ενω της εβαζα κωλοδαχτυλο εχυσα στον δεξι ωμο και στα βυζακια της.
Θα μπορουσε να μου αφιερωσει λιγο χρονο ακομα αν δεν περιμεναν και αλλοι συναγωνιστες αλλα εγω πλεον δεν χρειαζομουν κατι αλλο για να πω καλα λογια για την Ευα .Φαινεται αρκετα εμπειρη και νομιζω οτι ακομα και με το απλο προγραμμα των 40 e μπορει να εντυπωσιασει.Προτεινεται κυριωσ σε milf- ακηδες αλλα επειδη δειχνει μικροτερη μπορει να προτιμηθει και απο συναγωνιστες που δεν ανηκουν στην προαναφερθεισα κατηγορια. Εντυπσιακο και το σεντονι στο κρεβατι που εγραφε >!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 26, 2011
Όνομα κοπέλας
Εύα
Υπηρεσίες
argyrotoxos
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
39.553
Πόντοι:
8.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού