Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 148 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα συναγωνιστές.
Πρώτον, η κοπέλα έχει πολύ ωραίο πρόσωπο και φανταστικό σώμα (για τα γούστα τα δικά μου βέβαια, τα οποια δεν θα διαφέρουν πολύ από τα δικά σας πιστεύω). Είχα δει φωτο στο σάιτ, αλλά όταν την είδα από κοντά μου άρεσε περισσότερο. Είναι λίγο μεγαλύτερη από όσο φαίνεται στο σάιτ και έχει μεγαλώσει και τα βυζάκια...πολύ μου άρεσαν...σιλικονάτα-πέτρα...Μεγάλο χαμόγελο
Δεύτερον, είχε πολύ καλή διάθεση και σου επέτρεπε πρωτοβουλίες. Είχα πάρει το απλό πρόγραμμα του πενηντάρικου και μου έφτασε και περίσεψε θα έλεγα! Τα προκαταρκτικά της με το παραπάνω, η πιπούλα της με το παραπάνω, το γα.... της με το παραπάνω. Άφηνε χάδια και φιλιά σε όλο το σώμα, εκτός από μουνάκι, αφού ήταν άλλο πρόγραμμα. Τσιμπούκι δυνατό, βαθύ και καθόλου βιαστικό...@@ όμως δεν περιποιήθηκε Λύπη ...Δεν τα βάψαμε και μαύρα βέβαια. Αφού αλλάξαμε τρεις στάσεις, κατέθεσα τελικά με το κορίτσι από πάνω που με αποτελείωσε σε ροντέο στυλ, πολύ δυνατό! Μεγάλο χαμόγελο
Τρίτον, ή κοπέλα είναι επαγγελματίας και ξέρει να διασκεδάζει τον πελάτη. Μπράβο της! Επίσης, δείχνει να της αρέσει αυτό!
Τέταρτον, το δωμάτιο πολύ καθαρό και έχει νιπτήρα και ντουζιέρα...σου δίνουν και πετσέτα να σκουπιστεις.
Και πέμπτον, θα ξαναπάω σίγουρα!
Υ.Γ. Καθαρά προσωπική εμπειρία που πιθανον να διαφέρει από τη δική σας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 27, 2011
Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
giannos69
Μέγας
Εγγραφή:
13 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
2.121
Πόντοι:
3.875
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού