Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 227 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπερα συναγωνιστες. Υστερα απο κανα χρονο ειπα και γω να κανω μια κατάθεση στην φωκαιας που συνηθως δεν κυκλοφορον καλα κοματια, σπανια να δεις τιποτα αξιόλογο γυφτακια , αλβανεζες φολες, κλπ. Εχει καιρο ομως που ανεβενουν κριτικες για την σελένα , μια ομορφη παρουσια με χυμωδεις και πλουσια χαρακτηριστικα τα οποια σε τραβανε να μπες μεσα. Μελαμψη κοπελα, ομορφα ματια, ψηλη , νταρντανα κοπελα, το σκεφτικα για κανα λεπτο και τελικα εδωσα το 20ευρω για μια καλη κατάθεση. Η κορασίδα δεν αργησε πολυ , μπαινει μεσα με χεραταει και δηχως πολλα λογια αρχηζει καποια ομορφα προκαταρκτικα τα οποια με εκαναν να καυλώσω αρκετα ετσι ωστε να υπαρξει καλη συνέχεια.Φοραει τον σκούφο και μου εκανε μια καλη πιπα, οχι απ της καλύτερες αλλα οχι και ασχημη, χωρις δοντια , αλλα ουτε ντιπθροατ, απλα μεχρι τη μεση, ε και ετσι δεν ηθελε και πολυ να καυλωσω ωστε να αρχησει το παιχνιδι. 3 διαφορετικες στάσεις, απο πανω αυτη, ιεραποστολικο, και 69 με τελείωμα, θελω να πω πως στο σεξ ειναι τουρμπο, αρκετα καλη συμμετοχη με δυνατα καυλωτικα ανασταναγματα και μερικες φορες βογγητα τα οποια ακουγνται μεχρι εξω ,και κυριως στο σαλονι, γουσταρει η κοπελα τετοια. Δεν θα το ελεγα και gfe αλλα ποιο πολυ πορνοσταρ εμπειρια, γαμιετε σαν σκυλη, δεν καταλαβαινει χρηστο. Τελος οπως ειπα με σταση 69 οπου μου επερνε πιπα και εγω θαυμαζα το ομορφο μουνι της για ενα ηδονικο τελειωμα στο στομα της , με καποτα παντα. Αυτα, μια πολυ καλη κατάθεση που δεν αμφιβάλω οτι θα ξαναπαω καποια στιγμη... Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 26, 2011
Όνομα κοπέλας
Σελένα
Υπηρεσίες
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού