Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.8 12 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Κόλαση? Τι να λέω. Δε μου αρέσει να γίνομαι υπερβολικός ούτε να ενθουσιάζω τζάμπα τον κόσμο. Θα είμαι απλός. Απλά τον ρούφαγε μέχρι να τον ξεριζώσει και όταν φιλοδωρείται με καλό γλείψιμο γίνεται τούρμπο. Απίστευτη διάθεση, τρελός χαβαλές. Γέλασα με την ψυχή μου. Από σωματάκι ίσως να απογοητεύσει πολλούς αλλά θα σας πω την αμαρτία μου είχα μαζί της εμπειρία που με άλλο CT δε θα ξαναέχω. Στο δεύτερο γύρο της λέω τώρα θα γίνει για να τελειώσεις εσύ. Ασφαλώς μου λέει αν και παραπονιόταν ότι με το σκουφί δε βολεύεται γιατί έχει συνηθίσει στις ταινίες χωρίς. Τέλος πάντων το φέρνει η καταραμένη ώρα και τελειώνω στο 2λεπτο, δεν το πήρε πρέφα και μου έλεγε try more to make me cum. Όταν το κατάλαβε στενοχωρήθηκε αλλά της λέω θα γίνει οπωσδήποτε. Την αρχίζω λοιπόν στο γλειψιματάκι όπου σε λίγο το κεφάλι μου γίνεται ένα με το μουνάκι της. Σε κάνα πεντάλεπτο αρχίζουν οι σπασμοί σηκώνομαι κι αρχίζω να τη φιλάω παντού. Ανοίγει τα ματάκιά της και μου λέει "you did a good job". Τα έχασα! Μη μου πείτε ότι άλλο CT την ώρα που θα είχα ήδη τελειώσει θα είχε μείνει εκεί. Super! Φιλάκια στο τέλος και υποσχέσεις για νέες συναντήσεις στο μέλλον. Μπράβο κοριτσάκι μου! Όσο για μένα: "όσοι είναι αισθηματίες..."

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 23, 2008
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
300
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
31 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
0
Πόντοι:
1.225
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού