Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 823561
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
επισκευτηκα χθες βραδυ την κελλυ, η κοπέλα απο κοντα ειναι απιστευτα σεξυ και αποπνεει εναν ερωτισμο στην ατμοσφαιρα γυρω της
ειμουν με αλλο ενα παιδι στο σαλονι και την περιμεναμε και μολις βγηκε ο αλλος εφυγε(χαζομαρα του τελικα) και εγω εμεινα στον καναπε
προς μεγαλη μου εκπληξη το κοριτσι εκατσε πλαι μου και αρχισε να μου μιλαει για διαφορα γελωντας μου και κανοντας πλακα μαζι μου
πρεπει να τα ειπαμε κανα 10λεπτο ετσι χωρις να μας ενοχλησει η γλυκιτατη υπηρεσια και τοτε πηρα την πρωτοβουλια και τις ειπα να παμε στο δωματιο για περισσοτερη κουβενταΜεγάλο χαμόγελο
εκει πραγματικα ανακαλυψα ποσο τρομερο κοριτσι ειναι, κεφατη και με θετικοτατη διαθεση με περιποιήθηκε λες και με ηξερε χρονια, μου εγλυψε στο πεος με τροπο μαγικο γλυφωντας παραλληλα και ρουφόντας ολη την γυρω περιοχη για αρκετη ωρα
ενω οταν καναμε sex πραγματικα τρελλαθηκα μαζι της αφου οχι μονο κανει sex με πολυ μεγαλη ενταση και δυναμη αλλα πραγματικα ουρλιαζει ,δεν μου εχει ξανατυχει να παω με κοπέλα που να φωναζει τοσο δυνατα κατα τη διαρκεια της πραξης που πραγματικα πιστευω οτι οταν θα δουλευει εκει η κελλυ θα την ακουει ολη η γειτονια
οι φωνες της ειδικα μαζι με το παθος που βγαζει ειναι ενας συνδιασμος εντελως πορνοσταρικος για βραβειο μαλιστα
τελειωσα με τσιμπουκι αφου της ζητησα οτι ηθελα να τελιωσω με το στομα της που τοσο καλα χρησιμοποιει και αφου με σηκωσει ορθιο επεσε γονατιστη στο πατωμα και πραγματικα με ερεψε
ειναι πραγματικα πολυ δυνατο και γερο χαρτι
αξια!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 24, 2011
Όνομα κοπέλας
Κέλλυ
slave1975
Μέλος
Εγγραφή:
21 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού