Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488354
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη σήμερα γύρω στις 3 η ώρα αν και είναι το πιο κοντινό στο σπίτι μου ίδρυμα μόλις δεύτερη φορά πήγα κι επειδή όπως ξέρουν οι παντρεμένοι συναγωνιστές δεν υπάρχει δυνατότητα για ψάξιμο ή θα πας σε στανταράκι ή θα το ρισκάρεις κι ότι βγει. Λοιπόν να μη λέω πολλά η κοπέλα είναι ακριβώς όπως στις φώτο ψηλή μελαχρινή με μακρύ μαλλί στήθος δεν μπορώ να πω γιατί δεν μου έκανε την τιμή να βγάλει το πάνω το πίσω σύστημα εντυπωσιακό και εντυπωσιακή γενικά στο σαλόνι επειδή όμως είχα φάει ψιλοφόλα στην προηγούμενη επίσκεψη ήμουνα διστακτικός τελικά επειδή όπως προανέφερα δεν μπορώ να ψάχνω αποφάσισα και μπήκα. Τελειώνοντας το ντουσάκι μου ήρθε και η Άννα ξαπλώσαμε και άρχισε με φιλιά στο σώμα που μου αρέσουν πολύ λίγο καραμέλωμα στα @@ και η έκπληξη για αρκετή ώρα ακάποτη στην πίπα της όμως ήταν πολύ σοφτ και δεν μου σηκωνότανε καλά δοκίμασε αυτή από πάνω και μου ψιλοέπεσε πάλι πίπα πήγαμε ιεραποστολικό πάλι τα ίδια ξανά πίπα και μετά από μία ακόμη προσπάθεια αποφασίσαμε να τελειώσω με ακάποτη γλύψιμο στα @@ και παίξιμο η κοπέλα έδειξε απίστευτη υπομονή μαζί μου πράγμα που το εκτίμησα πολύ και θα την ξανατιμήσω οπωσδήποτε αν και μπήκα σφιγμένος και λόγω της εμφανισής της (είπα πολύ εντυπωσιακή) πέρασα πολύ καλά. Αν και μπήκα προκατειλημένος οτι δεν θα περάσω καλά διαψεύτηκα ευτυχώς πανηγυρικά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 25, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού